ВУЗ ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

«Міс школи – 2011»

25 бер. 2020
Напередодні новорічного свята, 22 грудня , у школі відбулось наймасштабніше, найфеєричніше, найчарівніше, а головне, найочікуваніше і найулюбленіше свято – «Міс школи – 2011».

Учасниками цього змагання стали найчарівніші і найсміливіші представниці нашої школи:  Капинос Марина (9-а клас), Рябошапка Анастасія (9-а клас), Чепур Наталія (9-б клас), Буслаєва Юлія (10 клас), Матвієць Вікторія (11 клас).             Оцінювали вроду та непересічні якості наших красунь високоповажне журі у складі: депутати Крюківської районної ради Богдан Алещенко, Петро Шувалов і менеджер проектів благодійного фонду «Фонд громади Омельника» Мехеда Юлія.             Протягом вечора наші красуні брали участь у різних конкурсах. Спочатку завданням кожної з них було цікаве й оригінальне представлення власного «я». Журі оцінювало не лише оригінальність виступу, а й манеру дівчини тримати себе на сцені перед чималою публікою.              Протягом  двох тижнів, доки тривала підготовка, п’ять учасниць конкурсу та їх друзі знаходилися у підвищеному настрої, винаходили нові моделі суконь та зачісок, складали вірші, робили фотоколлажі та вдосконалювали свою майстерність співати та танцювати щоденними репетиціями.              Конкурс талантів показав, що нашим учасницям підкорюються будь-які вміння. В інтелектуальному змаганні всі дівчатка показали, що вони не марнують час у школі на сторонні справи, а здобувають знання, що допомагає їм впевнено рухатися до своєї мети.Юні "Міс" провели різноманітні ігри з глядачами, продемонструвавши, що вміють заволодіти увагою вболівальників.              Вечір нікого не залишив байдужим. Але все гарне колись закінчується. І ось настала урочиста мить оголошення результатів.
За результатами конкурсів були розподілені наступні номінації між учасницямиі:
"Міс елегантність" – Капинос Марина (9-а клас)
"Міс сучасність " – Чепур Наталія (9-б клас)
"Міс ніжність" – Рябошапка Анастасія (9-а клас)
"Міс незвичайність " – Матвієць Вікторія (11 клас)
"Міс школи – 2011" визнана Буслаєва Юлія (10 клас)