7-А клас Анастасьєва Ірина Анатоліївна

Легенди українського народу - привід відчути приналежність до своєї нації!

13.12.2019р  Продовжується фестиваль українського мистецтва «Диво калинове». Сьогодні юні аматори сцени, учні 7-х класів представили на суд глядача легенди українського народу.

Учні 7-А класу разом з класним керівником Анастасьєвою Іриною Анатоліївною запропонували до перегляду «Легенду про тополю». Діти мали гарні сценічні костюми та майстерно виконали свої ролі.

Учні 7-Б класу під керівництвом класного керівника Бордюг Яни Володимирівни креативно та творчо підійшли до виконання легенди «Чому кує зозуля». Сценарій легенди склала Яна Володимирівна. На сцені відбувалося справжнє театральне дійство, звучала українська пісня, захоплював ритмом танок.

ФОТОРЕПОРТАЖ….завантажити

ВІДЕО: Диво калинове 7-а клас завантажити

ВІДЕО: Диво калинове 7-б клас завантажити

Дякуємо учням та їх класним керівникам за подароване свято!!!

Окрема подяка батькам учнів за допомогу та підтримку!!!

Батьківські збори: готуємо батьків до 1-го класу. 27.08.2013року

2 вересня 2013 року.  Перший урок в 1-а класі разом з батьками

В 1-а класі відбулася       прем"єра вистави (НАТИСНІТЬ...)     "Муха-цокотуха-першокласниця" для батьків юних акторів
5 грудня 2013 року  в 1-а класі (класний керівник БУДАНОВА Н.С.) відбулася літературно-музична вистава "Муха-цокотуха-першокласниця". Юні актори продемонстрували свою готовність до навчання у школі. Ця навчальна історія зачарувала гостей, учителів, батьків акторською грою, а учнів-глядачів навчила сумлінно відноситися до навчання. Бажаємо юним акторам 1-а класу удосконалювати свою майстерність і сподіваємося ще не раз побачити їх на сцені нашої школи.