6-А клас Погребняк Вікторія Сергіївна

15.10.2016р ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ учня 5-А класу ТАТАРОВА ДЕНИСА "Навіщо ви гробите Донбас, навіщо вам Крим, навіщо вам жертви?" ... завантажити для перегляду

22.04.2015р  ВІДЕО:   Позакласний захід  з української мови та основ здоров’я дозволив присутнім відвідати інтелектуальне кафе «Галушка» та познайомив з особливостями української національної кухні (3-а клас, Неверова В.В., учитель початкових класів ЗОШ І – ІІІ ступенів № 16, «вища кваліфікаційна категорія»)        завантажити ....

Першого вересня 2014 року  в  3-А  класі  було проведено  цікавий пізнавальний  перший урок на тему  «Україна - єдина країна». Учні разом з класним керівником  Неверовою Валентиною Василівною    розгадували кросворд, складали пазли, поєднуючи області країни в єдине ціле. Наприкінці уроку  діти  висловили бажання підтримати солдатів , які захищають нашу Україну.  Вони написали побажання для учасників АТО на маленьких паперових « голубах Миру». Сподіваємося, що теплі слова  наших дітей підтримають воїнів у важку хвилину. (Фото вище...)

Тихо і невпинно  йде до нас  красуня чарівниця-весна. Все просипається довкола після довгого зимового сну. Так і  в нашому 3-А класі. Напередодні свята  хлопчики вирішили підготувати для дівчат незвичайний сюрприз: інсценізувати казку «Дванадцять місяців». На виховній годині учні прослухали сценаріій, розподілили ролі між собою. Найцікавішим було те, що хлопці самостійно проявили ініціативу та   запропонували обіграти всі ролі казки, щоб порадувати дівчаток.

На початку заходу був проведений святковий флеш-моб «Вам, любі дівчата»  від хлопчиків. Наступною була яскрава інсценізація казки, де хлопці себе проявили як неперевершені актори. Красиві щирі слова привітання  та  квіти у подарунок не могли залишити дівчаток та їхнього класного керівника байдужими. Святковий вальс дівчаток- квіточок та хлопців-місяців підвів підсумок весняного свята.

Відеофрагменти уроку математики в 1-а класі 27.11.2012р. Вчитель: НЕВЕРОВА Валентина Василівна  для перегяду...натиснути

02 жовтня 2013 року. Урок англійської мови

Школа №16.

У середу, 5 березня 2014 року учні 2-А класу підготували виховний захід присвячений Міжнародному  Жіночому дню. На свято були запрошені мами, бабусі та сестрички. Чимало пісень лунало в цей день. Ми побачили чудові  виступи та цікаві сценки. На святі гостями були казкові герої, метелики, джентльмени та «іноземні» гості.  Діти  вручили  мамам та бабусям чудові листівки у вигляді казкових квітів, які були  зроблені власноруч. Свято закінчилося, а весняний настрій, відчуття ніжності і теплоти залишились.

27 травня 2014 року. 2-а клас. НЕВЕРОВА ВВ

На  початку  травня  на уроці літературного читання учні  2-А класу отримали  завдання придумати живу казку. Через декілька днів було проведено конкурс  «Краща авторська казка класу». Всі роботи були варті уваги, проте найкращою було визнано казку «Царівна-жаба»  Влади Холодкової, «Веселий віслюк» Дар’ї  Чернишової, «Пінгвіни» Артема Оніщука.  Учням настільки сподобалися герої казки, що вони вирішили їх оживити, оформивши класну клумбу у вигляді чарівного казкового царства , виготовленого з підручних засобів.  Наступного дня учні принесли до школи пластикові пляшки, глину, фарби  та тканину.  Створити  головних  героїв  казки Царівну-жабу,  Сонечка,  Грибочків, Віслюка, Пінгвінів  та чарівне озерце з лілією   допомогли  Тетяна  Валеріївна Холодкова, Наталія Миколаївна Чернишова, Юлія Олександрівна Оніщук та Олена Олександрівна  Буднік .  Облаштовувати клумбу   взялися всім класом.  Через деякий час казка на клумбі  і справді ожила. Запрошуємо всіх бажаючих подивитися на чарівну клумбу 2-А  класу та оцінити старання дітей та батьків.