2-А клас Неверова Валентина Василівна

Залучення учнів до національно-культурних надбань рідного народу  пронизує  зміст, форми, методи, всю організацію діяльності  класного керівника Неверової  В. В. На її думку, виховання школярів має  спиратися на народні традиції, звичаї, обряди, вироблені віками норми поведінки, психологічні та моральні якості українця, спонукати учнів  до свідомого регулювання своєї поведінки, що відповідала б народному духу, і українській ментальності. Саме тому Валентина Василівна у своїй роботі велику увагу приділяє збереженню національних звичаїв та традицій українського народу шляхом демонстрації власного  прикладу. Її дитинство пройшло серед мальовничої природи Прикарпаття. З перших років життя їй прививали любов до рідного краю, людей, країни. Все  це знайшло своє відображення у національних гуцульських костюмах, які збереглися у вчителя  донині. Під час проведення класних годин, позакласних заходів красу національного одягу гуцулів   демонструють учениці її класу. Це сприяє підтриманню  національної самобутності,  усвідомленню кожного учня  невід'ємною частиною свого народу. Таким чином на основі традицій під керівництвом учителя  у  дітей свідомо і цілеспрямовано формується виховний ідеал українського народу, який  відбивається у звичаях, обрядах, національному одязі тощо.