7-А клас Погребняк Вікторія Сергіївна

• 24 грудня 2023р ми влаштували прогулянку містом, зайшли до Макдональдса, купили подарунки на Новий рік родичам та просто провели час у приємному спілкуванні.

9 січня 2024р, в останній день канікул ми зустрілися на піжамній вечірці, щоб поділитися враженнями від проведених канікул, їли піцу та смаколики, грали в різні ігри та багато сміялися. Разом ми дуже  весело та цікаво провели часПрогулянка по місту та піжамна вечірка у 7-а класі (Вікторія ПОГРЕБНЯК)...переглянути

7-а клас вересень-2023р

20.01.2023р  Напередодні Дня Соборності України в 6-А класі було проведено виховний захід "Соборність України - заслуга українського народу". ФОТОРЕПОРТАЖ ....завантажити
 Здобувачі освіти переглянули добірку відеоматеріалів та документальної хроніки, надали відповідь на запитання: "Що означає "соборність" ". Наприкінці заходу діти продемонстрували символи соборності власними очима та вкотре зробили висновки про життєвоважливу цінність об'єднання усіх українців заради єдиної мети - перемоги.
105 років тому, 22 січня 1918 року, IV Універсалом Центральної Ради було проголошено незалежність і самостійність Української Народної Республіки. А рівно через рік на Софійському майдані в Києві відбувся Акт Злуки українських земель - в єдину державу об’єдналися Українська та Західно-Українська Народні Республіки.

І сьогодні ми єдині, як ніколи, бо стали одним цілим у боротьбі з ворогом, який хотів нас роз’єднати і знищити.
Разом ми обов’язково переможемо! Слава єдиній соборній Україні!

Зимовий відпочинок 6-А класу

Учні нашого класу дуже люблять активний відпочинок на природі, тому, як тільки випав сніг ( це було 15 грудня) ми відразу гайнули на гірку. Провели дуже весело час, грали у сніжки, перевіряли, чим  цікавіше спускатися:  на санчатах, льодянці чи тюбінгу ( надувній плюшці). Зробили багато фото та отримали купу позитивних емоцій.

За два дні до Новорічного свята ми  вирішили піти на прогулянку до центру міста усім класом. Були дуже раді бачити одне одного, багато спілкувалися, ділилися враженнями, планами на зимові свята. Прийшли до набережної, помилувалися зимовим парком, красою нашої ялиночки, зробили багато фото. А завершилася наша прогулянка смачною піцою. Вкотре ми переконалися, що як же  нам разом  класно і весело! Під час зимових свят ми намагаємося приготувати щось найсмачніше та найкраще. Тому вирішили зробити фотоколаж улюблених страв нашого класу. Дивіться, що у нас вийшло.

ФОТОРЕПОРТАЖ....завантажити

ВІДЕО: "Ой у лузі червона кали́на…» у виконанні учнів 6-а класу українська пісня, написана на початку 1914 року в підавстрійській Галичині Степаном Чарнецьким за мотивами останнього куплету козацької пісні XVII століття «Розлилися круті бережечки». Після початку Першої світової війни ймовірно доповнена Григорієм Трухом, виконувалася січовими стрільцями, стала народною. Відома у кількох варіантах. Співали її бійці УПА. У 2022 році набула нової хвилі популярності після виконання Андрієм Хливнюком у перші дні російського вторгнення та кавер-версії культового гурту «Пінк Флойд» під назвою «Hey, Hey, Rise Up!».

Нова традиція 5-А
  4 вересня 2021р наш клас започаткував традицію: проводити пікнік з однокласниками та батьками.
Ми чудово провели час: провели конкурси з батьками, смажили сосиски, маршмелло,  грали в ігри, спілкувалися. Було дуже весело та цікаво. Під час спілкування вирішили продовжити згуртування колективу та разом поїхати на екскурсію до міста Полтави. ФОТОРЕПОРТАЖ...завантажити

Екскурсія до міста Полтави

Нарешті ми дочекалися нашої екскурсії!
У неділю рано вранці 3 жовтня 2021р нас уже чекав комфортабельний автобус. Швидко промайнули 2 години дороги- і ось ми уже в нашому обласному центрі. Полтава зустріла нас гарною погодою, цікавою історією та архітектурою. Крім того ми побували в екопарку в с. Ковалівка, побачили диких тварин, погодували та погладили домашніх тваринок. Після цього ми відвідали музей авіації. Нам показали справжні літаки, дуже змістовно та цікаво розповіли про них, в деяких з них ми навіть побували в кабіні за штурвалом!  Нас переповнювали позитивні емоції. Наприкінці ми відвідали Динопарк, фотографувалися з динозаврами, дізналися про них багато нового, пострибали на батутах.
Веселі та щасливі діти та дорослі поверталися додому. Батьки, які зустрічали нас сказали, що шкодують, що не змогли поїхати з нами.  Ми їм пообіцяли, що наступного разу обов'язково візьмемо їх з собою!

ФОТОРЕПОРТАЖ....завантажити

Захід до Дня гідності та свободи

22 листопада 2021р  5-А класі було проведено захід до Дня гідності та свободи.
Як відомо, 21 листопада вся країна відзначає День Гідності та Свободи. Свято встановлено на честь двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії - Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
Цього дня ми віддаємо належну шану патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
Учні розібралися з поняттями "гідність", "честь", "свобода", патріотизм", переглянули відео. Наприкінці заходи ми провели вправу: Дякую.... за..", де подякували всім  захисникам української державності, які назавжди  будуть гідним прикладом для майбутніх поколінь!

Дякуємо небайдужим!
12.10.2021р. Наш 5-А з радістю долучився до акції "Святий Миколай дітям" Ми віднесли усі подарунки, канцтовари  та солодощі в офіс Святого Миколая.  Дякуємо мамам, татам та діткам! Ми разом робимо добру справу!

Святкуємо разом!
31 грудня 2021р  ми святкували прийдешній Новий рік у колі друзів та однокласників.
Були проведені розважальні конкурси, солодкий стіл, фотографування, Тимур грав на гітарі та співав. Дівчата танцювали. Було дуже весело та атмосферно! Дякуємо усім  за спілкування та чудово  проведений час!
Гарного відпочинку на канікулах!ФОТОРЕПОРТАЖ...завантажити

Буданова Наталія Сергіївна