4-А клас Тимошенко Світлана Володимирівна

Моє педагогічне кредо:

Кожного ранку, переступаючи поріг школи, класний керівник Світлана Тимошенко  пригадує слова Ш. Амонашвілі  “Дитина не може чекати щастя. Вона нетерпляча. Вона хоче і повинна бути щасливою сьогодні, зараз. І який же я педагог, якщо кожна секунда спілкування зі мною не робить її щасливою, і радісною і, звичайно ж, розумною і досвідченою?”

Вона відкриває  перед дитиною двері у світ знань, впливає на формування його життєвих поглядів, прокладає шлях до майбутнього. Світлана Володимирівна  своє бачення ролі вчителя формулює так: «Перед собою бачу клас -  оркестр, а кожна дитина – музичний інструмент: габон, флейта, скрипка, барабан, гітара, акордеон та ін.

Чи можу я їх змінити? Я – вчитель, я – диригент. Моя місія - злагоджена гра оркестру!»

12 травня 2018 року

У Старому Заповіті є заповідь про шанування суботи. Шість днів працюй і роби всю працю свою, а день сьомий субота для Господа, Бога твогоГосподь чекає від людини єдиної жертви — горіння люблячого серця, а заповідь про день, присвячений Богові — це засіб, який допомагає серцю не погаснути...

Дорослі люди в цей день ідуть на богослужіння до церкви. А ось суботнім ранком, 12 травня,  учні та батьки 3 – а класу зустрілися, щоб відправитися на зустріч до відомої кременчуцької художниці Оксани Бойко. Перегляд її картин, обговорення думок, бачення дітей картин.

ФОТОРЕПОРТАЖ…завантажити

Дивовижнe поєднання сучасності з історичними рeпродукціями Крeмeнчука минулих століть дозволяє по новому подивитися на рідне місто. Виховання духовності і краси , то є фундамент нашого майбутнього. Малюючи щуку з Кременчука діти пізнали історію української народної пісні «Пливе щука з Кременчука», записаної Т Шевченко, перебуваючи в гостях в нашому рідному Кременчуку. Дякуємо Oksana Boiko за цікаву подорож.