5-а клас Кузуб Людмила Сергіївна

КУЗУБ Людмила Сргіївна

5-а клас

Львівська майстерня шоколаду пригощала п"ятикласників

27 жовтня учні 5-А класу (класний керівник: Кузуб Людмила Сергіївна) відвідали Львівську майстерну шоколаду. Діти ознайомилися з особливостями створення різних типів шоколаду, взяли участь у майстер-класі з виготовлення цукерок. Кожна дитина змогла створити власні смаколики та прикрасити їх. А який же майстер-клас без дегустації?! Приємна атмосфера, запах какао та шоколаду ще надовго залишаться у пам'яті дітей.
ФОТОРЕПОРТАЖ...переглянути

Герої України з Полтавщини

18 жовтня 2023р у 5-а класі була проведена виховна година "Герої України з Полтавщини". Захід направлений на виховання  шанобливого ставлення до воїнів-ЗСУ, наших земляків, героїв, які загинули у боротьбі за свободу та цілісність України. ФОТОРЕПОРТАЖ....переглянути

Звання Геро́й Украї́ни — державна нагорода України, найвищий ступінь відзнаки в Україні, що надається громадянам України за здійснення визначного геройського вчинку або видатного трудового досягнення. Героєві України вручається орден «Золота Зірка» за здійснення визначного геройського вчинку або орден Держави — за надзвичайні трудові досягнення.

5-а клас вересень-2023р

1 жовтня 2923 року  відзначають День Українського козацтва та Покрова Пресвятої Богородиці. Саме цим святам присвячувався захід "Козацькі забави", який був проведений з учнями 5-х класів. Команди показали, що вони гідні нащадки славного козацького роду. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою кожного українця.

ВІДЕО: Козацькі забави п"ятикласників....натисніть для перегляду

01.09.2023р 5-а клас

Моє педагогічне кредо:

Кожного ранку, переступаючи поріг школи, класний керівник Світлана Тимошенко  пригадує слова Ш. Амонашвілі  “Дитина не може чекати щастя. Вона нетерпляча. Вона хоче і повинна бути щасливою сьогодні, зараз. І який же я педагог, якщо кожна секунда спілкування зі мною не робить її щасливою, і радісною і, звичайно ж, розумною і досвідченою?”

Вона відкриває  перед дитиною двері у світ знань, впливає на формування його життєвих поглядів, прокладає шлях до майбутнього. Світлана Володимирівна  своє бачення ролі вчителя формулює так: «Перед собою бачу клас -  оркестр, а кожна дитина – музичний інструмент: габон, флейта, скрипка, барабан, гітара, акордеон та ін.

Чи можу я їх змінити? Я – вчитель, я – диригент. Моя місія - злагоджена гра оркестру!»

Ой у лузі червона кали́на…» — українська пісня, написана на початку 1914 року в підавстрійській Галичині Степаном Чарнецьким за мотивами останнього куплету козацької пісні XVII століття «Розлилися круті бережечки». Після початку Першої світової війни ймовірно доповнена Григорієм Трухом, виконувалася січовими стрільцями, стала народною.[1] Відома у кількох варіантах. Співали її бійці УПА. У 2022 році набула нової хвилі популярності після виконання Андрієм Хливнюком у перші дні російського вторгнення та кавер-версії культового гурту «Пінк Флойд» під назвою «Hey, Hey, Rise Up!».

Перший урок в 4-а класі 01 вересня 2022 року

Лист Святому Миколаю пишуть учні 3-а класу

Святий Миколай — це Чудотворець, він уміє робити різні дива. У нього є чарівна книга: у ній він записує всі вчинки дитини — хороші і не дуже. Якщо ти був чемним і добрим цілий рік, Миколайчик покладе тобі під подушку подарунок. Якщо ж ти не слухався, замість подарунка знайдеш різочку. Але Миколай — чарівник добрий, якщо ти зробив шкоду, але щиро попросив пробачення, він викреслить цей поганий вчинок зі своєї книги. У Миколая є помічник — ослик. Він також чарівний, бо за одну ніч встигає принести подарунки всім-всім дітям.

ВІДЕО: Святий Миколай дітям 3-а класу...завантажити

" Чи вмію я дружити"

27.11.2020 року 2-а клас. У 2а класі на годині спілкування " Чи вмію я дружити" практичний психолог школи говорила з дітьми про важливість дружби між людьми, розбиралися у необхідних якостях людини для дружби. Застосовуючи техніки арт- терапіі, діти прийшли до висновку, що справжній друг- це той, кому ми віримо, хто не зрадить, той хто вміє за вас порадіти та підтривати, коли це необхідно.

11 жовтня 2019 року