7-Б клас Бордюг Яна Володимирівна

Моє педагогічне кредо:

Пізнати і навчити дитину у цій складній справі немає готових рецептів. Але вважаю, що насамперед треба зрозуміти дитину як особистість, розгледіти її індивідуальні особливості.

"Прив'язуючи" навчальні завдання до життєвого досвіду дитини, використовуючи сучасні технології досягаю поставленої мети самореалізації кожної дитини.

Котрий рік навчаю дітей та щоразу навчаюся від них сама. Тому успіх своєї педагогічної праці вбачаю у постійному спілкуванні з дітьми, у взаємній любові вчителя і учня, у вмінні "запалити" дітей до роботи.

Працюючи за системою розвивального навчання, прагну не робити поділу між дітьми на сильних і слабих, а вчу їх цінувати свою працю та намагатися виконувати її якнайкраще.

Легенди українського народу - привід відчути приналежність до своєї нації!

13.12.2019р  Продовжується фестиваль українського мистецтва «Диво калинове». Сьогодні юні аматори сцени, учні 7-х класів представили на суд глядача легенди українського народу.

Учні 7-А класу разом з класним керівником Анастасьєвою Іриною Анатоліївною запропонували до перегляду «Легенду про тополю». Діти мали гарні сценічні костюми та майстерно виконали свої ролі.

Учні 7-Б класу під керівництвом класного керівника Бордюг Яни Володимирівни креативно та творчо підійшли до виконання легенди «Чому кує зозуля». Сценарій легенди склала Яна Володимирівна. На сцені відбувалося справжнє театральне дійство, звучала українська пісня, захоплював ритмом танок.

ФОТОРЕПОРТАЖ….завантажити

ВІДЕО: Диво калинове 7-а клас завантажити

ВІДЕО: Диво калинове 7-б клас завантажити

Дякуємо учням та їх класним керівникам за подароване свято!!!

Окрема подяка батькам учнів за допомогу та підтримку!!!

22.04.2015р  ВІДЕО: Урок української мови в 2-б класі за темою «Добір, розпізнавання спільнокореневих слів, визначення в них спільної частини кореня» провела Клименко О.С., учитель початкових класів Кременчуцької ЗОШ І – ІІІ ступенів № 16, «вища кваліфікаційна категорія»     завантажити ....

6 вересня 2013 року