Випуск 2022 року 9-Б клас Бордюг Яна Володимирівна

Моє педагогічне кредо:

Пізнати і навчити дитину у цій складній справі немає готових рецептів. Але вважаю, що насамперед треба зрозуміти дитину як особистість, розгледіти її індивідуальні особливості.

"Прив'язуючи" навчальні завдання до життєвого досвіду дитини, використовуючи сучасні технології досягаю поставленої мети самореалізації кожної дитини.

Котрий рік навчаю дітей та щоразу навчаюся від них сама. Тому успіх своєї педагогічної праці вбачаю у постійному спілкуванні з дітьми, у взаємній любові вчителя і учня, у вмінні "запалити" дітей до роботи.

Працюючи за системою розвивального навчання, прагну не робити поділу між дітьми на сильних і слабих, а вчу їх цінувати свою працю та намагатися виконувати її якнайкраще.

16.06.2022р  Вручення свідоцтв

16 червня у Кременчуцькій гімназії N 16 відбулося вручення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти. Урочистості організували на шкільному подвір'ї. В разі повітряної тривоги всі учасників урочистостей мали можливість відправитись  в укриття. В такий нелегкий час дітям потрібно трохи відволіктися від цих сумних подій. Ніхто не знає, що буде завтра. Наші випускники йдуть у доросле життя, тож побажаємо їм всього найкращого! Нехай доросле життя буде сповнене нових можливостей і перспектив, блискучих ідей й успіхів!

ФОТОРЕПОРТАЖ..завантажити

16.06.2022р Відеорепортаж: вручення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти....завантажити

Голодомор 1932-33 років - найбільша трагедія в історії українського народу.
27.11.2020р 8-б клас. До цієї події прикута особлива увага не лише усіх громадян України, але й міжнародної спільноти. Ми не повинні допустити, щоб пам'ять про Голодомор згасала в історичній пам'яті. Дуже важливо, щоб інформація про цю страшну подію передавалася від старшого покоління до молодшого під час безпосереднього живого спілкування. Тому 27.11.2020 класний керівник Бордюг Я.В. провела виховну бесіду для учнів 8б, мета якої - вшанування жертв голокосту. Діти переглянули відеофільм, головними героями, якого були очевидці тих подій. А ввечері учні приєдналися до акції "Запали свічку".

27 листопада 2020 року 8-Б клас

Легенди українського народу - привід відчути приналежність до своєї нації!

13.12.2019р  Продовжується фестиваль українського мистецтва «Диво калинове». Сьогодні юні аматори сцени, учні 7-х класів представили на суд глядача легенди українського народу.

Учні 7-А класу разом з класним керівником Анастасьєвою Іриною Анатоліївною запропонували до перегляду «Легенду про тополю». Діти мали гарні сценічні костюми та майстерно виконали свої ролі.

Учні 7-Б класу під керівництвом класного керівника Бордюг Яни Володимирівни креативно та творчо підійшли до виконання легенди «Чому кує зозуля». Сценарій легенди склала Яна Володимирівна. На сцені відбувалося справжнє театральне дійство, звучала українська пісня, захоплював ритмом танок.

ФОТОРЕПОРТАЖ….завантажити

ВІДЕО: Диво калинове 7-а клас завантажити

ВІДЕО: Диво калинове 7-б клас завантажити

Дякуємо учням та їх класним керівникам за подароване свято!!!

Окрема подяка батькам учнів за допомогу та підтримку!!!

22.04.2015р  ВІДЕО: Урок української мови в 2-б класі за темою «Добір, розпізнавання спільнокореневих слів, визначення в них спільної частини кореня» провела Клименко О.С., учитель початкових класів Кременчуцької ЗОШ І – ІІІ ступенів № 16, «вища кваліфікаційна категорія»     завантажити ....

6 вересня 2013 року