1-Б клас Клименко Олена Степанівна

.ФОТО-екскурсія...завантажити

Першого грудня 2017 року, ми вперше провели спільний захід у нашому класі. Це була подія на честь святкування дня народження наших іменинників. Мета цього заходу, не тільки святкувати, але й навчити дітей дружньому спілкуванню, допомоги один одному, бути єдиним цілим. В програмі були конкурси, солодкий стіл, дискотека, батьки в ролі аніматорів, нагородження призами і подарунками. Ми побачили доброту, що світилася в дитячих обличчях, в очах і в дружньому спілкуванні. Ніхто не залишився без уваги. Вважаємо, що наш перший досвід в такому заході, пройшов вдало. Підтвердження тому  ФОТО  та невеличкий  ВІДЕОРОЛИК .

Але в цьому є й ваша заслуга, як директора закладу, створюю чого простір для життя й навчання дітей. Ми, батьки, хочемо висловити Вам величезну подяку і глибоку вдячність за те, що у школі, наші діти ростуть, навчаються, дорослішають, пізнають життя. Тут вони набувають не тільки знання, але і знаходять своїх друзів. Ви даруєте їм увагу, свій час і сердечну любов. В нашій школі викладачі створили атмосферу взаєморозуміння, доброти і щирості.

Кожен знає, що школа – друга сім'я, а вчителі – батьки. Ми хочемо подякувати за професіоналізм, душевну щедрість, уважність, відданість своїй професії нашому класному керівнику Клименко Олені Степановні. Для наших діточок вона стала другою мамою. Вони її дуже люблять, слухають, розповідають їй свої маленькі таємниці. Діти із задоволенням йдуть в школу, займаються і опановують нові знання.

Ще раз висловлюємо величезну подяку за той нелегкий шлях, який Ви з нами розділяєте, і нехай цєй шлях і далі буде вести до нових педагогічних висот!

З повагою, батьки 1 -Б класу.​

1-Б клас 08.09.2017р