9-Б клас Волошина Аліна Михайлівна

Волошина Аліна Михайлівна

9-б клас вересень-2023р

ВІДЕО: Ой у лузі червона кали́на» у виконанні учнів 8-Б  класу...завантажити   — українська пісня, написана на початку 1914 року в підавстрійській Галичині Степаном Чарнецьким за мотивами останнього куплету козацької пісні XVII століття «Розлилися круті бережечки». Після початку Першої світової війни ймовірно доповнена Григорієм Трухом, виконувалася січовими стрільцями, стала народною. Відома у кількох варіантах. Співали її бійці УПА. У 2022 році набула нової хвилі популярності після виконання Андрієм Хливнюком у перші дні російського вторгнення та кавер-версії культового гурту «Пінк Флойд» під назвою «Hey, Hey, Rise Up!».

Новорічні дива в 7-Б класі 30.12.2021

Новий рік – найяскравіше свято дитинства, яке завжди приходить із запашною ялинкою, піснями, запальними танцями та щедрими подарунками. Новорічні дива відбулися сьогодні з учнями 7-Б класу: всі отримали солодкі подарунки та  із задоволенням провели час разом. І немає значення, скільки тобі років, адже усі ми чекаємо новорічного дива та щирих посмішок.

29.01.2021р Світлу пам'ять Героїв Крут вшанували сьогодні учні 6-Б класу під час виховної години, де замислилися над силою духу кращих  синів України, що поклали свої життя на алтар Незалежності своєї Вітчизни.

Героям слава!!!

День Соборності України - 2021рік

Козацькому роду нема переводу

Сьогодні наша шкільна козацька родина поповнилась новими козачатами. Учні 5-6 класів прийняли Урочисту клятву та пройшли посвяту до лав Українського козацтва. Посвяту проводив Крайовий Отаман Полтавського Козацького Товариства – Українське козацтво генерал – осавул Жовтобрюх Олексій Володимирович. Учитель історії, сотник Українського козацтва Побіжко Юлія Іванівна зачитувала дітям слова Урочистої обіцянки, а вони дружно їх повторювали. Також Юлія Іванівна вручала козачатам Реєстрову Грамоту та Універсал, які засвідчують, що діти пройшли Посвяту та мають звання «Джура» чи «Старший джура». Підтримати молодих козачат прийшли їх однокласники, старші учні, вчителі, а саме головне, батьки.

Вітаємо учнів з вступом до лав Українського козацтва, бажаємо міцного здоров’я, успіхів у навчанні, берегти і підтримувати традиції Українського козацтва!

ФОТОРЕПОРТАЖ завантажити

ВІДЕО: "Посвята у козачата"...завантажити

Козацькому роду нема переводу

12.12.2019р  фестиваль українського мистецтва «Диво калинове» продовжили 5-класники. Вони презентували свою творчість у номінації «Ми діти козацького роду». Виступи дітей були яскравими, креативними, патріотичними. Діти переконали глядачів, що вислів «Козацькому роду нема переводу» не пусті слова, а реальність сьогодення. На сцені виступали справжні українські хлопці - козаки та дівчатка – берегині українського роду. Звучала українська мова, лунала мелодійна українська пісня та захоплював своїм ритмом запальний український танок

ВІДЕО: Диво калинове 5-а клас завантажити

ВІДЕО: Диво калинове 5-б клас завантажити

ФОТОРЕПОРТАЖ….завантажити

Глядачами в залі були не тільки учні інших класів, а і батьки, бабусі і дідусі артистів. Вони захоплено переглядали виступи своїх дітей та не шкодували аплодисментів і гарних відгуків.

Дякуємо учням, класним керівникам Корецькій Наталії Володимирівні, Побіжко Юлії Іванівні та батькам учнів за підготовку і проведення цього феєричного свята.

Шановні батьки! У п’ятому класі починається новий період у житті дитини. Вона дорослішає, переходить навчатися до середньої школи. Вимоги до навчання змінюються, з'являються нові шкільні предмети.  П’ятий клас – це не тільки новий етап у навчання, це і новий етап у розвитку особистості. Поради для батьків

Під час переходу учнів із початкової до основної школи у них значно зростає нервово-психічне напруження та напруження серцево-судинної системи. Тому в перші дні навчання у п’ятому класі в учнів спостерігається низький рівень працездатності, уваги. П’ятикласники адаптуються до нових умов навчання так само складно, як і під час вступу до школи.

Відео: знайомтеся 5-б клас Побіжко ЮІ …завантажити

12.10.2016 р ВІДЕО: Команда , в якій тренується учень 2-Б класу ЗОШ №16 Тимошенко Антон посіла I місце в категорії « командний туль» ( діти 7-8 років). завантажити