3-Б клас Лазуріна Вікторія Петрівна

Моє Педагогічне кредо:

Педагогічна діяльність класного керівника Вікторії Лазуріної спрямована, в першу чергу, на дитину, формування та розвиток у стосунках між вчителем та учнями гуманістичних засад: любові до людини, глибокої поваги до людської гідності, позитивного сприйняття індивідуальних особливостей іншої людини, визнання її прав і свобод, бажання співчувати та допомагати іншим.

Головна мета-виховання духовності у дітей.

Для Вікторії Петрівни  її професія - це можливість самореалізації, джерело задоволення і визнання.

Вона - людина, здатна посміхатися і цікавитися всім тим, що її оточує, поєднує в собі любов до справи і до учнів, вміє не тільки вчити дітей, але і сама здатна вчитися. Як вчитель вона  ніколи не зупиняється  на досягнутому, а обов'язково йде вперед, адже її праця –це прекрасне джерело для безмежної творчості.

Вікторія Петрівна  володіє педагогічним оптимізмом, відвагою в педагогічній справі, мудрою владою над вихованцями. Вміє вчасно похвалити, пожурити та заохотити учнів.

12.10.2016 р ВІДЕО: Команда , в якій тренується учень 2-Б класу ЗОШ №16 Тимошенко Антон посіла I місце в категорії « командний туль» ( діти 7-8 років). завантажити