Випускний-2019 рік 9-Б клас Лобода Людмила Василівна

Моє  педагогічне кредо:

Із чого починається Батьківщина?

Не помилюся, якщо скажу: з  почуття патріотизму, з любові до України, з гордості за те, що  ти її син чи донька. А ще з постійної внутрішньої потреби виховувати в собі найкращі духовні якості.

Рідна мова, родовід, рідна історія, краєзнавство, природа рідного краю, фольклор, національне мистецтво, національна символіка, родинна побутова культура, національні традиції, звичаї, обряди – основні ключові поняття, на яких будується робота класного керівника  Лободи Людмили Василівни.

Вчитель систематично шукає найбільш оптимальні шляхи розвитку пізнавальної активності учнів. Надзвичайно велику увагу приділяє національній спрямованості навчально-виховного процесу в класі.

Працює над тим, щоб учні оволоділи культурою народу, пізнали самобутність української нації, вчилися продовжувати культурно-історичні традиції і звичаї свого народу.

Саме тому Людмила Василівна своїм прикладом та багатим життєвим досвідом сприяє, щоб учні зберігали національні звичаї та традиції українського народу.

26 вересня 2015 року. Свято-Миколаївський Кафедральний собор Київського патріархату

Захід розпочався з молебну в пам’ять про захисників України всіх часів, який провів священик Свято-Миколаївського собору протоієрей Юрій Кузьмін. Це старовинна та історична для кременчужан споруда типового храму, яка залишилася майже неушкодженою в роки Другої світової війни. Присягу зачитав голова Ради старійшин Полтавського Крайового Козацького товариства Валерій Петрович Більченко. Цілуючи козацький хрест і прапор хлопці та дівчата поклялися любити Україну, боронити її волю, захищати своїх рідних та близьких. Маленьких козачат привітав крайовий Отаман Полтавського Крайового Козацького товариства, генерал-осавул Олексій Жовтобрюх, який побажав їм здоров’я, успіхів у оволодінні шкільними знаннями та козацькою справою, попросив бути надійними помічниками своїх мам, бабусь та сестричок, поки батьки повернуться додому, а також вручив реєстрову грамоту і універсал українського козацтва. Лави козаків поповнили 19 учнів і отримали звання "джура" - 17 дітей, звання "старший джура" - 2 хлопчиків. Директор школи, генерал-хорунжий, Олексій Довбня висловив слова вдячності батькам, які разом з дітьми прийшли сьогодні до святого храму.

Батьківські збори. Вересень-2014 рік

Зустріч з ветераном Бергер Євгеном Дмитровичем. колишнім викладачем
Кременчуцького університету ім. остроградського

Фото: 2-б клас, осінь-2011р

28.02.2012р.  ВІДЕОУРОК.  Майстер-клас вчителя АВРАХОВОЇ Наталії Владиславівни для вчителів початкових класів   "Вітамінки щастя" ...завантажити...

ФОТО: 1-б клас, Аврахова Наталія Владиславівна. 1 вересня 2010 року

(Фто вище...-2013 рік)  Учні 3-Б класу побували на екскурсії на кондитерській фабриці «Лукас». Багаторічний досвід, великий асортимент продукції, яку випускають, доброзичливі робітники і солодкий, хвилюючий запах свята і казки не залишить нікого спокійним. Діти високо оцінили смак і якість солодощів. Багато з них заново «відкрили» для себе продукцію фабрики. Захоплююча подорож в багатогранний світ професій сприяє розширенню світогляду школярів, вчить їх поважати чужу працю. Враження дітей можна описати двома словами – солодка казка! Ця казка надихнула маленьких учнів на створення власних віршів.