9-Б клас Пономаренко Олена Сергіївна

Моє педагогічне кредо:

Основна увага  діяльності класного керівника Пономаренко Олени Сергіївни  приділяється морально-етичному вихованню дітей.

На її думку, моральне виховання виступає провідним чинником всебічного гармонійного розвитку особистості. Морально-духовні цінності кожної особистості є її найбільшим надбанням. Тому й оцінювати людину передусім необхідно за рівнем сформованості моральних цінностей, зокрема  національної свідомості.

Та найприємнішими моментами її роботи є щира підтримка та допомога батьків, які долучаються до морально-етичного виховання своїх дітей і виготовляють власними руками цінні патріотичні подарунки та створюють такі  умови, які сприяли б розвитку моральної активності кожного учня.

Таким чином  у  сучасному морально - етичному вихованні, Олена Сергіївна спирається на гуманістичну ідею про те, що людині від природи притаманне прагнення до добра, правди й краси.

06.03.2015р  Адміністрація Кременчуцької ЗОШ № 16, класний керівник 6-Б класу та учні виражають глибоку вдячність Пилипчук  Яні Миколаївні за активну життєву позицію та цінні подарунки учням 6-Б класу: портрет Т.Г.Шевченка і рушник, вишиті бісером. Ми високо цінуємо Ваше піклування та підтримку в патріотичному  й  морально-етичному вихованні наших  дітей.  Бажаємо Вам міцного здоров’я, життєдайної енергії, мудрості, взаєморозуміння в нашій подальшій співпраці у вихованні дітей!

Перша вчителька: Клименко Олена Степанівна

" Вір – і досягнеш мети. Люби – і будеш щасливий"
Педагогічне кредо: візьми промінь світла і спрямуй його туди, де панує темрява...

візьми усмішку і подаруй її тому, хто так її потребує.

Візьми доброту і яви її тому, хто сам не вміє віддавати.

Візьми віру і віддай кожному, хто не має її.

Візьми любов і неси її всьому світові.

ФОТО: вересень-2010 рік