Випускний -2018 рік. 11 клас Горяна Тетяна Вячеславівна

Ось і пролунав останній дзвінок, позаду ЗНО — сьогодні випускний бал! Останнє шкільне свято для учнів, бо завтра вони вже самостійні люди, не залежні від уроків і вчителів, бо школа позаду, але всі думки зв’язані з нею, бо ж у ній прожито 11 років свого життя. Хіба вона може забутись — школа? Ще довго ходитиме думка про неї за кожним, хто цієї весни вийде з неї у самостійне життя, ще вранці прокидатиметься з трепетом, що запізнився на урок чи чогось не вивчив, а згодом все перестане бути таким яскравим, вражаючим, але не забудеться ніколи!

ФОТОРЕПОРТАЖ…завантажити

ВІДЕОРЕПОРТАЖ…завантажити

Останній дзвоник… 25 травня 2018 року....Ця шкільна традиція є чудовим святом, яке неможливо порівняти ні з яким іншим. Воно незабутнє, воно чарівне. Та в цьому святі зустрічаються біль розлуки і світлі надії, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім. Сьогодні прощаються з рідною школою наші випускники.

ФОТОРЕПОРТАЖ...завантажити

ВІДЕОРЕПОРТАЖ...завантажити

Фото: 3-а клас, весна -2010 рік

Фото: 4-а клас, 31.03.2011 р