Графік чергування

                                                                                                                                                                   

ГРАФІК  ЧЕРГУВАННЯ  ВЧИТЕЛІВ  ПО  ШКОЛІ*

2018 – 2019 н.р.

 

 

День

тижня

Вестибюль

1 поверх

П поверх

Ш поверх

1У поверх

Їдальня

Пн

Лобода Л.В.

Буданова Н.С.

Клименко О.С.

Щербак Р.О. Олєйнікова І.М.

Дмитрієва В.В. Пономаренко О.С.

Горяна Т.В.

Пронякіна О.І.

Лазуріна В.П.

Вт

Снігур М.С.

Черниш О.І.

Неверова В.В.

Троцька В.К.

Бордюг Я.В.

Дмитрієва В.В.

Побіжко Ю.І.

Затинацька Ю.М.

Рогозна О.М.

Буданова Н.С.

Ср

Снігур М.С.

Тимошенко С.В.

Гавриш Т.В.

Погребняк В.С. Щербак Р.О.

Кузуб Л.С.

Волошина А.М.

Сокур О.П.

Бутенко С.М.

Клименко О.С.

Чт

Прокіпець Р.Г.

Лазуріна В.П.

Аврахова Н.В.

Троцька В.К.

Олєйнікова І.М.

Кузуб Л.С.

Побіжко Ю.І.

Сокур О.П.

Затинацька Ю.М.

Горяна Т.В.

Пт

Лобода Л.В.

Черниш О.І.

Неверова В.В.

Бордюг Я.В.

Погребняк В.С.

Пономаренко О.С.

Волошина А.М.

Бутенко С.М. Рогозна О.М.

Тимошенко С.В.

 

 

* В кінці робочого дня робити запис в Книзі реєстрації чергових учителів

 

ГРАФІК  ЧЕРГУВАННЯ  ВЧИТЕЛІВ

 НА СПОРТИВНОМУ МАЙДАНЧИКУ  під час перерв*

2018 – 2019 н.р.

 

 

День

тижня

після

1 уроку

після

 2 уроку

після

3 уроку

після

 4 уроку

після

 5 уроку

після

 6 уроку

Пн

Троцька В.К.

Бордюг Я.В.

Кузуб Л.С.

Волошина А.М.

Кузуб Л.С.

Бордюг Я.В.

Вт

Пронякіна О.І.

Горяна Т.В.

Пономаренко О.С.

Пономаренко О.С.

Сокур О.П.

Сокур О.П.

Ср

Лобода Л.В.

Затинацька Ю.М.

Лобода Л.В.

Побіжко Ю.І.

Побіжко Ю.І.

Рогозна О.М.

Чт

Бутенко С.М.

Погребняк В.С.

Волошина А.М.

Погребняк В.С.

Бутенко С.М.

Рогозна О.М.

Пт

Пронякіна О.І.

Горяна Т.В.

Снігур М.С.

Олєйнікова І.М.

Затинацька Ю.М.

Снігур М.С.

 

 

 

* В кінці робочого дня робити запис в Книзі реєстрації чергових учителів

 

 

ГРАФІК ЧЕРГУВАННЯ УЧНІВ ПО ШКОЛІ

І семестр

2018 – 2019 н. р.    

 

ДАТА

КЛАС

КЛАСНИЙ КЕРІВНИК

ЇДАЛЬНЯ

КЛАС

КЛАСНИЙ КЕРІВНИК

03 – 07.09

10

Рогозна О.М.

Погребняк В.С.

10 – 14.09

Побіжко Ю.І.

Затинацька Ю.М.

17 – 21.09

Лобода Л.В.

Кузуб Л.С.

24 – 28.09

Пронякіна О.І.

Бордюг Я.В.

01 – 05.10

Сокур О.П.

Погребняк В.С.

08 – 12.10

10

Рогозна О.М.

Затинацька Ю.М.

15 – 19.10

Побіжко Ю.І.

Кузуб Л.С.

29.10 – 02.11

Лобода Л.В.

Бордюг Я.В.

05 – 09.11

Пронякіна О.І.

Погребняк В.С.

12 – 16.11

Сокур О.П.

Затинацька Ю.М.

19 – 23.11

10

Рогозна О.М.

Кузуб Л.С.

26 – 30.11

Побіжко Ю.І.

Бордюг Я.В.

03 – 07.12

Лобода Л.В.

Погребняк В.С.

10 – 14.12

Пронякіна О.І.

Затинацька Ю.М.

17 – 21.12

Сокур О.П.

Кузуб Л.С.

24 – 28.12

10

Рогозна О.М.

Бордюг Я.В.

 

* Форма одягу чергових учнів на поверхах – шкільна парадна з бейджиками, в їдальні – головний убір, фартух (одного кольору).