Медичне обслуговування

Медичні профогляди школярів відтепер проходитимуть у дитячих поліклініках під безпосереднім наглядом батьків відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 08.12.2009 р. № 1318 «Про затвердження Порядку здійснення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів» та вимог наказу Міністерства охорони здоров"я України  від 29.11.2002 р. № 434 «Про удосконалення амбулаторно-поліклінічної допомоги дітям в Україні».
 Постанова передбачає, що обов‘язкові медичні профілактичні огляди учнів загальноосвітніх навчальних закладів проводяться у присутності батьків або осіб, які їх заміняють, у лікувально-профілактичних закладах впродовж року .

НАКАЗ МОЗ від23.07.2001р №280 Щодо організації проведення обов'язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб  для перегляду...натиснути .