ПРОЕКТ "Сокіл" ("Джура)

2017 рік

У Кременчуці стартував перший етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура – 2017»). Участь у цьому заході беруть 20 команд з загальноосвітніх закладів міста.

Команду нашої школи в складі 8 учнів 8-х і 9-х класів з вчителями Людмилою Лободою і Юлією Побіжко привітав рано вранці на порозі нашої школи директор школи Олексій Довбня. Потім учні відправилися в школу №21, де відбулося організаційне шикування всіх команд міста.

Голова суддівського колективу гри «Сокіл» («Джура -2017») Володимир Теміров наголосив, що цей триденний похід є завершальним етапом тієї роботи, що проводиться в навчальних закладах в рамках шкільної програми. Він побажав своїм вихованцям вдало пройти всі випробування, подолати труднощі, які виникатимуть на різних етапах, фізично загартуватися та чесної перемоги.

ФОТОРЕПОРТАЖ «Сокіл («Джура») …завантажити

Напутні слова вітання молодим патріотам нашої країни висловив полковник, командир військової частини 3059, Олександр Аленін. Він наголосив, що проведення дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») підтримано на державному рівні. Подібні заходи покликані виховувати підростаюче покоління справжніми патріотами, розвивати їх фізично та морально досконалими, готувати до захисту своєї Батьківщини. Олександр Аленін побажав роям-учасникам вдалого проходження всіх етапів гри та завершити її з гарним результатом.

Член ради старійшин козацтва Полтавщини, контр-адмірал Анатолій Ригулін наголосив, що гра «Джура» є свого роду іспитом на витримку для молодого покоління. Він побажав своїм юним колегам бути послідовниками традицій українського козацтва, любити Україну та віддано їй служити.

Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») проходить на території Потоцької селищної ради, неподалік позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний».

У рамках програми з учасниками заходу проведуть різноманітні конкурси та змагання спортивного та військово-патріотичного характеру, серед яких, «Розвідники», «Снайпер», «Впоряд», «Козацькі герці», «Рятівник», «Пластун», художньо – мистецька композиція «Слава героям!», творчий вечір «Літературні композиції», конкурс «Бойових листків», вікторина «Відун», тощо.

2015рік