ПРОЕКТ «Вклонімося ветеранам»

Святкові заходи до Дня міста

Сьогодні в актовій залі нашої школи відбувся святковий концерт до Дня міста. Традиційно на свято завітали учні, вчителі, батьки, мешканці мікрорайону та почесні гості.

Участь у заході взяли: керуючий справами виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Руслан Шаповалов, начальник Крюківської адміністрації Дмитро Лозовик.

Розпочалося свято з виступу Руслана Шаповалова, який привітав мешканців мікрорайону з Днем міста та побажав присутнім миру, злагоди і добробуту.

ФОТОРЕПОРТАЖ…завантажити

ВІДЕО: Концерт …завантажити

Учні школи, вихованці ДНЗ №60, хор ветеранів мікрорайону вітали всіх присутніх зі святом. Вшанували хвилиною мовчання тих, хто загинув за світле, щасливе майбутнє.

По закінченню концертної програми спеціаліст по роботі з населенням контакт-центру №18 Галузинська Марина Юріївна запросила ветеранів та представників громади до «солдатської каші», а діти – артисти отримали солодкі подарунки від організаторів заходу. Протягом дня на першому поверсі була оформлена виставка літератури та дитячи

04 травня 2018 рокув актовій залі нашої школи відбувся концерт-реквієм, присвячений Дню пам’яті і примирення та Дню Перемоги над нацизмом у Європі. Традиційно на свято завітали учні, вчителі, батьки, мешканці мікрорайону та почесні гості. Участь у заході взяли: заступник міського голови Володимир Пелипенко, начальник Крюківської адміністрації Дмитро Лозовик. Розпочалося свято з привітання мешканців І-го Занасипу першим заступником мера міста Володимиром Пелипенком, який наголосив, що день, коли було поборено нацизм, є найвеличнішим святом у різних країнах світу.

ВІДЕОРЕПОРТАЖ:» Учні школи №16 вітають з Днем Перемоги - 2011 »…для перегляду…натисніть

ВІДЕОРЕПОРТАЖ:» Двомісячник чистоти в школі №16 ВЕСНА-2011»…для перегляду…натисніть

ВІДЕОРЕПОРТАЖ:» Хвиля доброти учнів нашої школи в мікрорайоні 1-го Занасипу»…для перегляду…натисніть

ВІДЕОРЕПОРТАЖ:» Відкриття ялинки в мікрорайоні 1-го Занасипу 29.12.2010 р»…для перегляду…натисніть