Проект «Здорова дитина - здорова нація»

Всеукраїнська акція «OlympicLab» стартувала в нашій школі-2018 рік

Випускник нашої школи ПЕТРО ЗЕРКАЛЬ прославляє нашу школу! В рамках Всеукраїнського проекту «OlympicLab» (Олімпійська лабораторія), який проводиться за ініціативи Національного олімпійського комітету України Громадська організація «Полтавське обласне відділення НОК України» проводить сьогодні акцію в нашому учбовому закладі, метою якої є популяризація здорового способу життя, спорту та олімпійських цінностей. До плану заходу включені зустріч, майстер-клас зі переможцями та призерами Олімпійських ігор з веслування на байдарках і каное.

Сьогодні на свято спорту завітали шановні гості:

- відповідальний секретар ПОВ НОК України Гетьман Інеса Рудольфівна;

- дворазовий чемпіон Олімпійських ігор Юрій Володимирович Чебан;

- бронзові призери Олімпійських ігор, Міщук Тарас та Янчук Дмитро;

- чемпіон Параолімпійських ігор Сергій Ємельянов;

1.Чебан Юрію Володимировичу -український каноїст. Заслужений майстер спорту. Дворазовий олімпійський чемпіон 2012 і 2016рр. Дворазовий олімпійский чемпіон 2012 та 2016 років.Бронзовий призер Олімпійських ігор 2008 року.

-одиночка, 2007 (каное-одиночка, 200 м), 2014(каное-одиночка, 200 м).

2. Тарас Міщук та Дмитро Янчук – українські каноїсти. На Олімпіаді 2016 р. ця українська двійка на каное на дистанції 1000 метрів завоювали бронзовую медаль. Для України бронза Міщука і Янчука стала 9 в загальнокомандному заліку Олімпійських ігор.

3. Сергій Ємельянов – пароканоїст з Кременчука став чемпіоном Параолімпійських ігор в м. Ріо-де-Жанейро 2016 р., чемпіономсвіту по параканое в м. Рачице та став кращим веслувальником світу в цьому класі.

4. Чемпіони світу Дмитро Саблін і Петро Зеркаль (випускник нашої школи).