Розклад уроків

 

№ уроку

5 каб.

Пидорина А.В.

2 каб.

Клименко О.С.

ПОНЕДІЛОК

0

 

 

1

Навчання грамоти  (чит)

Навчання грамоти  (чит)

2

Музичне мистецтво

Навчання грамоти  (письмо)

3

Математика

Образотворче мистецтво

4

Навчання грамоти  (письмо)

Англійська мова

5

 

 

6

 

 

7

 

 

8

 

 

ВВТОРОК

0

 

 

1

Навчання грамоти  (чит)

Природознавство

2

Навчання грамоти  (письмо)

Математика

3

Математика

Навчання грамоти  (чит)

4

Природознавство

Навчання грамоти  (письмо)

5

Фізична культура

Музичне мистецтво

6

 

 

7

 

 

8

 

 

СЕРЕДА

0

 

 

1

Навчання грамоти  (чит)

Фізична культура

2

Навчання грамоти  (письмо)

Навчання грамоти  (чит)

3

Математика

Навчання грамоти  (письмо)

4

Трудове навчання

Математика

5

Фізична культура

Трудове навчання

6

 

 

7

 

 

8

 

 

ЧЕТВЕР

0

 

 

1

Навчання грамоти  (чит)

Природознавство

2

Навчання грамоти  (письмо)

Математика

3

Природознавство

Основи здоров’я

4

Образотворче мистецтво

Фізична культура

5

 

 

6

 

 

7

 

 

8

 

 

П'ЯТНИЦЯ

0

 

 

1

Основи здоров’я

Навчання грамоти  (чит)

2

Англійська мова

Навчання грамоти  (письмо)

3

Математика

Математика

4

Фізична культура

Фізична культура

5

 

 

6

 

 

7

 

 

8

 

 

           
 

                                                                                                                                                         

 

 

№ уроку

2б              

3 каб.

Неверова В.В.

8 каб.

Черниш О.І.

ПОНЕДІЛОК

0

 

 

1

Літературне читання

Літературне читання

2

Українська мова

Математика

3

Математика

Українська мова

4

Природознавство

Музичне мистецтво

5

Музичне мистецтво

Образотворче мистецтво

6

 

 

7

 

 

8

 

 

ВВТОРОК

0

 

 

1

Основи здоров'я

Українська мова

2

Фізична культура

Математика

3

Українська мова

Природознавство

4

Математика

Фізична культура

5

Англійська мова

Англійська мова

6

 

 

7

 

 

8

 

 

СЕРЕДА

0

 

 

1

Українська мова

Літературне читання

2

Фізична культура

Математика

3

Англійська мова

Українська мова

4

Математика

Фізична культура

5

Трудове навчання

Трудове навчання

6

 

 

7

 

 

8

 

 

ЧЕТВЕР

0

 

 

1

Українська мова

Літературне читання

2

Інформатика

Українська мова

3

Літературне читання

Інформатика

4

Фізична культура

Природознавство

5

Образотворче мистецтво

Фізична культура

6

 

 

7

 

 

8

 

 

П'ЯТНИЦЯ

0

 

 

1

Літературне читання

Українська мова

2

Математика

Математика

3

Українська мова

Англійська мова

4

Природознавство

Основи здоров’я

5

 

 

6

 

 

7

 

 

8

 

 

           
 

 

                                                         

                                                         

 

№ уроку

1 каб.

Тимошенко С.В.

4 каб.

Лазуріна В.П.

ПОНЕДІЛОК

0

 

 

1

Літературне читання

Літературне читання

2

Математика

Українська мова

3

Фізична культура

Фізична культура

4

Українська мова

Математика

5

Образотворче мистецтво

Образотворче мистецтво

6

 

 

7

 

 

8

 

 

ВВТОРОК

0

 

 

1

Англійська мова

Літературне читання

2

Українська мова

Українська мова

3

Математика

Математика

4

Фізична культура

Природознавство

5

Природознавство

Основи здоров’я

6

 

 

7

 

 

8

 

 

СЕРЕДА

0

 

 

1

Літературне читання

Я у світі

2

Математика

Українська мова

3

Українська мова

Фізична культура

4

Англійська мова

Математика

5

Трудове навчання

Англійська мова

6

 

 

7

 

 

8

 

 

ЧЕТВЕР

0

 

 

1

Музичне мистецтво

Природознавство

2

Літературне читання

Музичне мистецтво

3

Українська мова

Математика

4

Природознавство

Українська мова

5

Основи здоров’я

Фізична культура

6

 

 

7

 

 

8

 

 

П'ЯТНИЦЯ

0

 

 

1

Математика

Літературне читання

2

Українська мова

Інформатика

3

Фізична культура

Українська мова

4

Я у світі

Трудове навчання

5

Інформатика

Англійська мова

6

 

 

7

 

 

8

 

 

           
 

 

 

 

№ уроку

7 каб.

Гавриш Т.В.

6 каб.

Аврахова Н.В.

ПОНЕДІЛОК

0

 

 

1

Літературне читання

Природознавство

2

Математика

Математика

3

Українська мова

Українська мова

4

Я у світі

Образотворче мистецтво

5

Фізична культура

Фізична культура

6

 

 

7

 

 

8

 

 

ВВТОРОК

0

 

 

1

Природознавство

Літературне читання

2

Математика

Математика

3

Англійська мова

Українська мова

4

Українська мова

Я у світі

5

Інформатика

Основи здоров’я

6

 

 

7

 

 

8

 

 

СЕРЕДА

0

 

 

1

Літературне читання

Літературне читання

2

Математика

Математика

3

Українська мова

Українська мова

4

Образотворче мистецтво

Природознавство

5

Фізична культура

Фізична культура

6

 

 

7

 

 

8

 

 

ЧЕТВЕР

0

 

 

1

Українська мова

Українська мова

2

Англійська мова

Інформатика

3

Музичне мистецтво

Англійська мова

4

Природознавство

Музичне мистецтво

5

Основи здоров’я

Трудове навчання

6

 

 

7

 

 

8

 

 

П'ЯТНИЦЯ

0

 

 

1

Літературне читання

Англійська мова

2

Математика

Українська мова

3

Українська мова

Математика

4

Трудове навчання

Літературне читання

5

Фізична культура

Фізична культура

6

 

 

7

 

 

8

 

 

           

 

№ уроку

28 каб.

Денисенко Л.С.

9 каб.

Бордюг Я.В.

ПОНЕДІЛОК

0

 

 

1

Українська література

Зарубіжна література

2

Фізична культура

Математика

3

Українська мова

Фізична культура

4

Математика

Основи здоров’я

5

Зарубіжна література

Українська мова

6

 

Українська література

7

 

 

8

 

 

ВВТОРОК

0

 

 

1

 

Музичне мистецтво

2

Англійська мова (ІІ)/ Інформатика (І)

Англійська мова

3

Музичне мистецтво

Українська мова

4

Основи здоров’я

Вступ до історії

5

Українська мова

Фізична культура

6

Трудове навчання

Трудове навчання (дівчата)

7

Трудове навчання

Трудове навчання (дівчата)

8

 

 

СЕРЕДА

0

 

 

1

 

Українська мова/Основи християнської етики

2

Зарубіжна література

Образотворче мистецтво

3

Англійська мова (І)/ Інформатика (ІІ)

Математика

4

Математика

Фізична культура

5

Українська література

Інформатика (І, дівчата)

6

Українська мова/Основи християнської етики

 

7

 

 

8

 

 

ЧЕТВЕР

0

 

 

1

 

 

2

Англійська мова

Математика

3

Вступ до історії

Природознавство

4

Математика

Англійська мова

5

Природознавство

Інформатика (ІІ, хлопці)

6

Фізична культура

Трудове навчання (хлопці)

7

 

Трудове навчання (хлопці)

8

 

 

П'ЯТНИЦЯ

0

 

 

1

Українська мова

Зарубіжна література

2

Образотворче мистецтво

Математика

3

Природознавство

Українська мова

4

Англійська мова

Природознавство

5

Математика

Українська література

6

Фізична культура

Англійська мова

7

 

 

8

 

 

           
 

 

 

№ уроку

11 каб.

Погребняк В.С.

32 каб.

Затинацька Ю.М.

ПОНЕДІЛОК

0

 

 

1

Музичне мистецтво

---/ Основи християнської етики

2

Образотворче мистецтво

Основи здоров’я

3

Географія

Математика

4

Українська мова

Зарубіжна література

5

Історія (інтегр. курс)

Українська мова

6

Інформатика (І )

Географія

7

 

Українська література

8

 

 

ВВТОРОК

0

 

 

1

---/ Основи християнської етики

Математика

2

Українська мова

Історія (інтегр. курс)

3

Математика

Укр.мова/Історія Полтавщини

4

Українська мова

Фізична культура

5

Історія (інтегр. курс)

Англійська мова

6

Англійська мова

Музичне мистецтво

7

 

Географія

8

 

 

СЕРЕДА

0

 

 

1

Біологія

Трудове навчання (хлопці)

2

Фізична культура

Трудове навчання (хлопці)

3

Основи здоров’я

Історія (інтегр. курс)

4

Математика

Українська мова

5

Українська література

Математика

6

Трудове навчання

Трудове навчання (дівчата)

7

Трудове навчання

Трудове навчання (дівчата)

8

 

 

ЧЕТВЕР

0

 

 

1

Інформатика (ІІ )

Фізична культура

2

Математика

Біологія

3

Зарубіжна література

Англійська мова

4

Біологія

Математика

5

Фізична культура

Українська мова

6

Географія

Інформатика (І )

7

Англійська мова

 

8

 

 

П'ЯТНИЦЯ

0

 

 

1

Фізична культура

Інформатика (ІІ )

2

Українська література

Англійська мова

3

Зарубіжна література

Фізична культура

4

Математика

Зарубіжна література

5

Англійська мова

Образотворче мистецтво

6

Укр.мова/Історія Полтавщини

Біологія

7

 

Українська література

8

 

 

           
 

                                                                                                                                                         

 

 

№ уроку

34 каб.

Пронякіна О.І.

30 каб.

Сокур О.П.

ПОНЕДІЛОК

0

 

 

1

Фізична культура

Фізична культура

2

Історія України

Фізика

3

Образотворче мистецтво

Англійська мова (ІІ)/ Інформатика (І)

4

Українська мова/Історія Полтавщини

Географія

5

Біологія

Зарубіжна література

6

Зарубіжна література

Основи здоров’я

7

Географія

 

8

 

 

ВВТОРОК

0

 

 

1

Українська мова

Біологія

2

Фізика

Образотворче мистецтво

3

Біологія

Англійська мова (І/ІІ)

4

Трудове навчання

Трудове навчання

5

Зарубіжна література

Музичне мистецтво

6

Англійська мова (ІІ)/ Інформатика (І)

Хімія/Основи християнської етики

7

Музичне мистецтво

Українська література

8

 

 

СЕРЕДА

0

 

 

1

Алгебра

 

2

Англійська мова (І/ІІ)

Історія України

3

Українська мова

Фізична культура

4

Основи здоров’я

Українська мова

5

Українська література

Алгебра

6

Фізика

Англійська мова (І/ІІ)

7

Хімія/Основи християнської етики

Фізика

8

 

 

ЧЕТВЕР

0

 

 

1

Геометрія

Українська література

2

Фізична культура

Всесвітня історія

3

Українська література

Геометрія

4

Хімія

Українська мова/Історія Полтавщини

5

Всесвітня історія

Алгебра

6

Англійська мова (І/ІІ)

Хімія

7

 

Географія

8

 

 

П'ЯТНИЦЯ

0

 

 

1

 

Геометрія

2

Фізична культура

Зарубіжна література

3

Алгебра

Англійська мова (І)/ Інформатика (ІІ)

4

Геометрія

Українська мова

5

Географія

Біологія

6

Англійська мова (І)/ Інформатика (ІІ)

Фізична культура

7

 

 

8

 

 

           
 

 

 

 

 

№ уроку

23 каб.

Побіжко Ю.І.

31 каб.

Лобода Л.В.

ПОНЕДІЛОК

0

 

 

1

Алгебра

Інформатика

2

Геометрія

Фінансова грамотність/Обираю професію

3

Мистецтво

Алгебра

4

Інформатика

Фізична культура

5

Англійська мова

Фізика

6

Фізика

Історія України

7

 

Біологія

8

 

 

ВВТОРОК

0

 

 

1

Основи здоров’я

Українська література

2

Фінансова грамотність/Обираю професію

Мистецтво

3

Трудове навчання

Трудове навчання

4

Геометрія

Зарубіжна література

5

Фізика

Географія

6

Географія

Українська мова

7

Фізична культура

Англійська мова

8

 

 

СЕРЕДА

0

 

 

1

Інформатика

Фізична культура

2

Зарубіжна література

Алгебра

3

Біологія

Хімія

4

Алгебра

Англійська мова

5

Фізична культура

Креслення

6

Українська мова

Геометрія

7

Історія України

Українська мова

8

 

 

ЧЕТВЕР

0

 

 

1

Хімія

Історія України

2

Англійська мова

Хімія

3

Фізична культура

Біологія

4

Українська література

Географія

5

Зарубіжна література

Англійська мова

6

Всесвітня історія

Основи здоров’я

7

Англійська мова

Зарубіжна література

8

 

 

П'ЯТНИЦЯ

0

 

 

1

Креслення

Українська література

2

Хімія

Історія України/Історія Полтавщини

3

Українська мова

Фізика

4

Українська література

Інформатика

5

Історія України/Історія Полтавщини

Геометрія

6

Географія

Фізична культура

7

Біологія

 

8

 

 

           
 

 

 

№ уроку

37 каб.

Рогозна О.М.

25 каб.

Пономаренко О.С.

ПОНЕДІЛОК

0

 

 

1

Геометрія

 

2

Англійська мова

Хімія

3

Фізика

Історія України/Історія Полтавщини

4

Всесвітня історія

Фізика

5

Географія

Фізична культура

6

Фізична культура

Мистецтво

7

Мистецтво

Інформатика (І)

8

Інформатика (І)

 

ВВТОРОК

0

Інформатика (ІІ)

 

1

Фізика

Інформатика (ІІ)

2

Українська мова

Фізика

3

Фізична культура

Історія України

4

Хімія

Українська мова

5

Біологія

Фізична культура

6

Англійська мова

Геометрія

7

Інформатика (І)

Англійська мова

8

 

Географія

СЕРЕДА

0

 

 

1

Фізика

Українська література

2

Українська література

Фізика

3

Алгебра

Зарубіжна література

4

Трудове навчання

Трудове навчання

5

Зарубіжна література

Основи здоров’я

6

Історія України

Фізична культура

7

 

Інформатика (І)

8

 

 

ЧЕТВЕР

0

 

Інформатика (ІІ)

1

Креслення

Українська література

2

Українська мова

Креслення

3

Українська література

Алгебра

4

Зарубіжна література

Всесвітня історія

5

Геометрія

Біологія

6

Англійська мова

Українська мова

7

Фізична культура

Англійська мова

8

Інформатика (ІІ)

---/Географія

П’ЯТНИЦЯ

0

 

 

1

Біологія

Хімія

2

Правознавство

Геометрія

3

Хімія

Біологія

4

Історія України/Історія Полтавщини

Англійська мова

5

Алгебра

Правознавство

6

Основи здоров’я

Алгебра

7

---/Географія

Зарубіжна література

8

 

 

           

 

 

№ уроку

10

11

38 каб.

Бутенко С.М.

33 каб.

Горяна Т.В.

ПОНЕДІЛОК

0

 

 

1

Технології (МНВК)

 

2

Технології (МНВК)

Фізика

3

Технології (МНВК)

Алгебра і початки аналізу

4

Технології (МНВК)

Алгебра і початки аналізу

5

Технології (МНВК)

Технології

6

Технології (МНВК)

Українська мова

7

 

Українська література

ВВТОРОК

0

 

 

1

Геометрія

Захист Вітчизни/ Художня культура

2

Захист Вітчизни

Англійська мова (І/ІІ)

3

Фізика

Геометрія

4

Англійська мова (І/ІІ)

Астрономія/Екологія

5

Українська література

Українська мова

6

Геометрія

Українська література

7

Стилістика української мови  (ф-в)

Фізична культура

8

 

Інформатика (І)

СЕРЕДА

0

Інформатика (І)

 

1

Захист Вітчизни/ Художня культура

Зарубіжна література

2

Алгебра і початки аналізу

Захист Вітчизни

3

Алгебра і початки аналізу

Українська мова

4

Історія України

Хімія

5

Біологія

Українська література

6

Англійська мова (І/ІІ)

Історія України

7

Фізична культура

Англійська мова (І/ІІ)

8

Інформатика (ІІ)

 

ЧЕТВЕР

0

 

Біологія/Готуємося до ЗНО (ф-в)

1

Всесвітня історія

Алгебра і початки аналізу

2

Географія

Зарубіжна література

3

Українська література

Фізика

4

Фізика

Українська мова

5

Медіакультура

Українська література

6

Зарубіжна література

Фізична культура

7

 

Історія України/Людина і світ

8

 

 

П'ЯТНИЦЯ

0

ІГЗ (математика)

Інформатика (ІІ)

1

Правознавство

Англійська мова (І/ІІ)

2

Біологія/Географія

Економіка

3

Англійська мова (І/ІІ)

Всесвітня історія

4

Фізична культура

Біологія

5

Українська мова

Зарубіжна література

6

Хімія

Геометрія

7