Звітування директора школи №16

Звітування директора  школи №16

відбулося 3 червня 2016 року о 17.00 год

в актовій залі.

03.06.2016р  було проведено звітування директора школи №16 ДОВБНІ Олексія Васильовича.  Структура звіту директора побудована відповідно до «Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю», затвердженого наказом МОН № 178 від 23.03.2005р.

Для ведення конференції  було вибрано голову та секретаря. На звітуванні були присутні голова ради школи, учителі, батьки, представники  громадськості, керівники громадських організацій міста.  Звітування пройшло відкрито та демократично, базувалося на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації.

Звіт директора складався з двох частин: перша – теоретична, презентаційна (натисніть)  ; друга – відеозвіт "Кременчуцькі медіа розповідають про школу №16"  (натисніть).

Голова БФ «Шкільний світ» Анастасія Іванова вручила кожному батьківському колективу (1-11 класи)  БРОШЮРУ, в якій помісячно відображені фінансові надходження і витрати  (натисніть).

Результати звіту керівника оцінювали шляхом таємного голосування. Прийнято рішення оцінювати роботу директора школи оцінками: «задовільно» або «незадовільно». Всі присутні проголосували одноголосно -  «задовільно».

Голова конференції ТАРАН  Світлана Володимирівна повідомила, що при анонімному голосуванні на сайті школи отримали наступні результати: оцінка"відмінно" - 42 особи (80,8%); добре – 6 осіб (11,8%); задовільно – 4 особи (7,8%);  незадовільно – немає (0%).