Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Національна дитяча гаряча лінія

Випуск 2021 року 9-Б клас Сокур Ольга Павлівна

Сокур Ольга Павлівна

 

 

 


 

 

ЗАТИНАЦЬКА ЮЛІЯ МИКОЛАЇВНА

 

 

Моє педагогічне кредо:

 

Класний керівник - це особистість, індивідуальність, це любов і повага, це вдумливість психолога, це організаторські, комунікативні професійні здібності, це оптимізм життєвої мудрості, це нелегка праця розуму і серця.

Моя діяльність класного керівника  - це велика багатобарвна мозаїчна картина в створенні  якої задіяно багато людей: це мої вихованці , їхні батьки й всі ті, з ким ми зустрічаємося  на життєвому шляху. Ця картина неоднозначно  яскрава, барвиста. Звісно, на ній  проступають й темні барви - прикрості, розчарування, проте все ж таки більше радісних фарб, які символізують осяяння, радість відкриття, успіх учнів. 

Для мене сенс діяльності класного керівника є доволі простим - подарувати дитині цей чудовий світ, здивувати прекрасним, допомогти їй зрозуміти, що життя - це великий благословенний дар і кожна людина здатна в ньому знайти своє місце, стаючи справжнім громадянином, навчити вірити в свої сили й жити в гармонії з собою.  

 


 

 

 

 

17.12.2019р  ВІДЕО: Диво калинове 8-б клас завантажити 

 

 

 

21.12.2018р

Щорічний шкільний Фестиваль українського мистецтва «Диво калинове». Протягом грудня місяця  глядачі актової зали нашої школи мали унікальну можливість – помилуватися багатствами і щедротами рідної землі, відчути дух і силу козацького братства, розважитися і відпочити під мелодійні звуки народних інструментів і ніжної української пісні. Відпочити так добре, як вміє лише найспівочіша, найщедріша і найбагатша талантами і майстрами нація у світі - як вміють лише українці.       

Учні 7-Б класу під керівництвом класного керівника запропонували до перегляду «Легенду про щастя». Діти мали гарні сценічні костюми та майстерно виконали свої ролі.

 

 


 

 

 

 

 

 

          

 

 

 

 

 

 

 

07.05.2015 р    День матері – міжнародне свято на честь матерів. У цей день прийнято вітати матерів і вагітних жінок, на відміну від Міжнародного жіночого дня, коли вітання приймають усі представниці прекрасного жіноцтва. Урізних країнах цей день припадає на різні дати, та в Україні, починаючи з 2000 року, матерів вшановують кожну другу неділю травня. Цього року це свято – 10 травня.    На честь Дня матері 7 травня у 3-Б класі було проведено виховну годину «Мама, матінка, матуся!», під час якої учні відвідали бібліотеку мікрорайону. Підготували цікаві розповіді про рідних неньок, вивчили вірші, приказки і прислів’я,  а ще – власними руками виготовили вітальні сувеніри «Я люблю маму!».

Співробітники бібліотеки ознайомили дітей з маловідомими легендами про матерів, материне серце і любов, презентували виставку книг та дитячих робіт до Дня матері, допомогли учням вибрати цікаву літературу для додаткового читання вдома.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Лукас» - мрія усіх мешканців країни під назвою «Дитинство». І ось  17 травня 2013 року  маленька мрія учнів 1-Б класу здійснилася. Вони побували на екскурсії на кондитерській фабриці «Лукас». Їх гостинно прийняла керівник екскурсійної групи і повела чарівними сходами виробництва. Першою зупинкою була зупинка  «Вагова». Дітям продемонстрували величезні ваги, на яких зважують  вантажні автомобілі. Загальна вага нашого класу була 780 кілограмів!

 

     На другій  зупинці - Історичній - діти побували у виробничому музеї, де дізналися про засновників фабрики, перші виробничі лінії, початковий  асортимент «Лукасу», його логотип. Одягнувши  спеціальну форму, бо чистота – запорука здорової продукції,- діти вирушили  на третю зупинку - у виробничі цехи. Разом із робітниками  за допомогою машин малеча місила тісто, «проводжала» його у спеціальну ємкість, виробляла круасани, випікала іх  і, звичайно, дегустувала власну продукцію. Країна «Лукас» - не тільки смачна, а й корисна, - дійшли до висновку  учні. Бо дізналися про мережу магазинів, виробників – партнерів, великий асортимент продукції.

      Але головний висновок, який сформулювали учні 1-Б класу: дисципліна - запорука вдалої роботи  на будь-якому виробництві, а не тільки в школі.

                             Класний керівник 1-б  класу Литвиненко Ірина Іванівна

У День Святого Миколая (19.12.2013р)   учні 2-б класу (вчитель ЛИТВИНЕНКО Ірина Іванівна) з батьками створювали образ доброти , наповнювали Чашу доброти. Разом з батьками прикрашали планету Земля сердечками добрих справ, вчилися виготовляти вітаміни доброти. Вірші, пісні об'єднали дітей і батьків у когорту люблячих сердець. Наостанок Святий Миколай привітав школярів і залишив на згадку солодкі подарунки.

 

 

 

«Здорові діти-нація здорова, багата Україна і чудова»-під таким девізом 21 лютого 2014 рокунапередодні Дня захисників Вітчизни учні 2-Б класу провели урок – свято «Козацькому роду нема переводу», на який запросили і своїх батьків. Метою уроку було поглибити знання учнів про історію України, про козаків – славних захисників рідної землі. Під час свята учні об'єдналися у курені і під керівництвом гетьмана змагалися у мирному двобої. Мірялися силою і витривалістю, виявляли художні і музичні здібності, жартували, смакували варениками, які приготували вправні козачки.

Усі присутні переконалися, що наші хлопці є нащадками славного козацького роду, в їх жилах тече кров сміливих, відважних, розумних людей – вільних козаків.

Прихід  весни в 2-Б класі ознаменувався проведенням Весняного балу, який співпав з найочікуванішим святом 8 березня. Учні разом з класним керівником Литвиненко Іриною Іванівною підготували вітально-розважальну програму для мам, яка мала на меті розкрити найкращі жіночі якості, сімейні цінності, продемонструвати знання  закличок весни, показати значення кожної квітки, яка впліталася в дівочий віночок. Ігри - обереги  «Подоляночка», «Струмочок» показали знання народних традицій, невід’ємість людини і природи, прагнення змалечку дбати про рідну землю. Спільні ігри, конкурси, пісенні та танцювальні номери об’єднали дітлахів, створили гарний настрій, викликали позитивні емоції і бажання спільно творити добрі справи.  

Квітень-2014 рік.

Дружно працювати-втоми не знати

 Істинність цього мудрого висловлювання перевірили на собі учні 2-Б класу ( вчитель – Литвиненко Ірина Іванівна), долучившись до корисної справи з благоустрою свого рідного міста, рідної школи. На уроках трудового навчання, призначених виховувати працелюбність та прищеплювати естетичні смаки, діти оздоблювали клумбу, закріплену за ними. Залучили до цієї виховної роботи і своїх батьків. Разом придумували ідею і втілювали її в життя: вирощували розсаду квітів, «декоративні» гриби, з підручних матеріалів виготовили огорожу для клумби  та веселих свинок.

«Праця годує, праця одягає, праця зігріває, ще й на розум наставляє,» - переконалися учні і батьки, отримавши насолоду від спільної праці.  


1
2
3
4