3-а клас Балабан Тетяна Іванівна

Балабан Тетяна Іванівна

10.01.2024р 3-а клас.
Кольорова вечірка з нагоди  “Повернення до школи " після зимових канікул.
Мета:викликати позитивні емоції ; виховувати почуття  колективізму, вміння згуртовуватись, здружити клас ще більше . Діти прийшли одягнені в обраний колір та принести з собою пригощання.  Всі були яскраві,  кольорові та веселі.  В дружньому колі діти розповідали як пройшли їх зимові канікули,  де вони були,  чим займалися , що отримали в подарунок під ялиночку.  Кожен учень , учениця пройшлися,  наче на показі мод,  покрутилися та сіли за спільний стіл для чаювання . Потім була маленька дискотека для дітей.
Діти залишилися щасливі,  з чудовими емоціями і бажанням повторити ще раз таку вечірку .

В День Збройних сил України 06.12.2023р  від усієї душі учні 3-А класу хочуть побажати міцних сил і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, впевнених планів та обов’язкової удачі, незгасимого оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань.

Дорогі захисники, наші любі хлопці й дівчата! Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України!

ВІДЕОРЕПОРТАЖ...3-а клас Тетяна БАЛАБАН....переглянути

Святий Миколай - дітям!

Цього року відзначаємо Миколая за оновленим календарем — 6 грудня. Саме із цього дня починаються зимові свята, всіх охоплює передноворічний настрій. Святкування Миколая у школі — можливість повернутися до питомих українських традицій. Адже Чудотворець споконвіку приносив українським дітям подарунки під подушку.
Сьогодні учні 3-А класу з радістю поділилися своїми враженнями від подарунків Св.Миколая .
Учні виконували завдання, розфарбовували зразки (пазлики)  малюнків з яких в кінці уроку створити велику картину . Запалили вогники на ялинці . Та просто весело і радісно провели час.

ВІДЕО 21.11.2023 День Гідності та Свободи 3-а клас

Хелловін - страшне свято нечисті

Хелловін давно вже став глобальним культурним феноменом і святом, яке також відбувається і в Україні.

До цьогорічного Хелловіну приєдналися і учні 3-а класу. Учні традиційно вбралися в костюми всіляких потвор і містичних істот — мумій, монстра Франкенштейна, відьом, злих духів і персонажів фільмів жахів, а потім роздавали солодощі та здобу, викрикуючи при цьому фразу: «Солодощі або життя!». Дізналися історію Хелловіна.

Бавилися повітряними кульками,  влаштували міні танці,  смакували піцею та соком.

ФОТОРЕПОРТАЖ...переглянути

ВІДЕОРЕПОРТАЖ....переглянути

3-а клас вересень-2023р

Свідоцтво досягнень отримали учні 2-а класу

03.06.2023р Учні 2-А класу урочисто, святково та радісно отримали свідоцтва досягнень про закінчення навчального року!  Весело та активно провели час за різними цікавими іграми , позмагалися навіть батьки з дітками,  це було весело і так щиро ! Ці емоції діти взяли з собою в літо,  в яскраві та незабутні канікули!

Свідоцтво досягнень — документ, який школа видає учневі наприкінці кожного семестру. Він підтверджує, що дитина в цей час брала участь у навчальному процесі, засвідчує, що вона опановує певний рівень освіти.

ФОТОРЕПОРТАЖ....переглянути

У пошуках подарунків 2-а клас

Перед зимовими канікулами учні 2-А класу взяли участь в новорічному онлайн  квесті. " У пошуках подарунків ". А все почалося з того ,  що Дід мороз загубив мішок з подарунками, діти разом з Королевою Зимою допомагають йому їх знайти, виконуючи всі завдання. За кожне завдання отримують букву і відгадують слово" Подарунки". Гра "Додай ім*я казкового героя". Гра "З якої це казки". "Шифрувальник". Гра "Так чи ні". Новорічні ребуси. Вгадай мелодію з мультфільму. Весела руханка. Салон Королеви зими "Виготовлення прикраси "Символ року". У нас вийшов цікавий та веселий квест! В кінці учнів 2- а класу  чекало відеопривітання від класного керівника.

ВІДЕОРЕПОРТАЖ...завантажити

ФОТОКВЕСТ з новорічною ялинкою...завантажити

З Днем захисників і захисниць!

День захисників і захисниць України — державне свято України, що відзначається 14 жовтня (водночас зі святами Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва). Започатковано 14 жовтня 2014 року президентським указом із назвою «День захисника України». З 2015 року є державним святом і неробочим днем. 14 липня 2021 року Верховна Рада перейменувала свято на «День захисників і захисниць України»

ВІДЕОПРИВІТАННЯ учнів 2-а класу ....завантажити

15.09.2022р ВІЕО: "Ой у лузі червона кали́на…» виконубють учні 2-а класу ...завантажити  — українська пісня, написана на початку 1914 року в підавстрійській Галичині Степаном Чарнецьким за мотивами останнього куплету козацької пісні XVII століття «Розлилися круті бережечки». Після початку Першої світової війни ймовірно доповнена Григорієм Трухом, виконувалася січовими стрільцями, стала народною. Відома у кількох варіантах. Співали її бійці УПА. У 2022 році набула нової хвилі популярності після виконання Андрієм Хливнюком у перші дні російського вторгнення та кавер-версії культового гурту «Пінк Флойд» під назвою «Hey, Hey, Rise Up!».

01 ВЕРЕСНІЯ 2022 РОКУ

30.12.2021р

Новорічна піжамна вечірка в 1-А класі

Учні 1-А класу розв'язували кросворди ,відгадували загадки ,танцювали з подушками та м'ягкими іграшками , смакували піццею та соком та розповідали чудові віршики. А ще в учнів було справжнє дефіле (показ мод) та фотосесія! Отримали подарунки та грамоти від діда Мороза!  Чому саме піжамна вечірка, запитаєте ви, тому, що це незвичайно, нестандартно та незабутньо! Саме під час такої вечірки учні 1-А класу отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій.ФОТОРЕПОРТАЖ...завантажити