ВИПУСК 2021 року 9-А клас Погребняк Вікторія Сергіївна

29.01.2021року

17.12.2019р   ВІДЕО: Диво калинове 8-а клас завантажити

21 грудня 2018 року.

Щорічний шкільний Фестиваль українського мистецтва «Диво калинове». Протягом грудня місяця  глядачі актової зали нашої школи мали унікальну можливість – помилуватися багатствами і щедротами рідної землі, відчути дух і силу козацького братства, розважитися і відпочити під мелодійні звуки народних інструментів і ніжної української пісні. Відпочити так добре, як вміє лише найспівочіша, найщедріша і найбагатша талантами і майстрами нація у світі - як вміють лише українці.

Сьогодні юні аматори сцени, учні 7-х класів представили на суд глядача легенди українського народу.

Учні 7-А класу разом з класним керівником Погребняк Вікторією Сергіївною креативно та творчо підійшли до виконання легенди полтавщини «Калинонька». Зміст цієї легенди записаний зі слів мешканки с. Веприк Гадяцького району Андрусенко Надії Феодосіївни, а Вікторія Сергіївна відтворила легенду у віршованій формі.       На сцені відбувалося театральне дійство, звучала українська пісня, захоплював ритмом танок. А українське вбрання артистів робило сцену яскравою та святковою.

11 травня 2018 року

Напередодні свята учні 6-А класу (кл. керівник Погребняк В.С.) разом з батьками зібралися своєю шкільною родиною, щоб вшанувати жінку - матір. Вірші, пісні, танці, відеоролики, конкурси - все це було показано і сказано найдорожчим і наймилішим на світі людям - МАМАМ.

Слова безмежної любові, поваги і вдячності лунали повсякчас, що , звичайно, не залишило байдужими наших любих матусь і бабусь, а власноруч виготовлені листівки викликали щиру посмішку.

ФОТОРЕПОРТАЖ…завантажити

15.10.2016р ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ учня 5-А класу ТАТАРОВА ДЕНИСА "Навіщо ви гробите Донбас, навіщо вам Крим, навіщо вам жертви?" ... завантажити для перегляду

22.04.2015р  ВІДЕО:   Позакласний захід  з української мови та основ здоров’я дозволив присутнім відвідати інтелектуальне кафе «Галушка» та познайомив з особливостями української національної кухні (3-а клас, Неверова В.В., учитель початкових класів ЗОШ І – ІІІ ступенів № 16, «вища кваліфікаційна категорія»)        завантажити ....

Першого вересня 2014 року  в  3-А  класі  було проведено  цікавий пізнавальний  перший урок на тему  «Україна - єдина країна». Учні разом з класним керівником  Неверовою Валентиною Василівною    розгадували кросворд, складали пазли, поєднуючи області країни в єдине ціле. Наприкінці уроку  діти  висловили бажання підтримати солдатів , які захищають нашу Україну.  Вони написали побажання для учасників АТО на маленьких паперових « голубах Миру». Сподіваємося, що теплі слова  наших дітей підтримають воїнів у важку хвилину. (Фото вище...)

Тихо і невпинно  йде до нас  красуня чарівниця-весна. Все просипається довкола після довгого зимового сну. Так і  в нашому 3-А класі. Напередодні свята  хлопчики вирішили підготувати для дівчат незвичайний сюрприз: інсценізувати казку «Дванадцять місяців». На виховній годині учні прослухали сценаріій, розподілили ролі між собою. Найцікавішим було те, що хлопці самостійно проявили ініціативу та   запропонували обіграти всі ролі казки, щоб порадувати дівчаток.

На початку заходу був проведений святковий флеш-моб «Вам, любі дівчата»  від хлопчиків. Наступною була яскрава інсценізація казки, де хлопці себе проявили як неперевершені актори. Красиві щирі слова привітання  та  квіти у подарунок не могли залишити дівчаток та їхнього класного керівника байдужими. Святковий вальс дівчаток- квіточок та хлопців-місяців підвів підсумок весняного свята.

Відеофрагменти уроку математики в 1-а класі 27.11.2012р. Вчитель: НЕВЕРОВА Валентина Василівна  для перегяду...натиснути

02 жовтня 2013 року. Урок англійської мови

Школа №16.

У середу, 5 березня 2014 року учні 2-А класу підготували виховний захід присвячений Міжнародному  Жіночому дню. На свято були запрошені мами, бабусі та сестрички. Чимало пісень лунало в цей день. Ми побачили чудові  виступи та цікаві сценки. На святі гостями були казкові герої, метелики, джентльмени та «іноземні» гості.  Діти  вручили  мамам та бабусям чудові листівки у вигляді казкових квітів, які були  зроблені власноруч. Свято закінчилося, а весняний настрій, відчуття ніжності і теплоти залишились.

27 травня 2014 року. 2-а клас. НЕВЕРОВА ВВ

На  початку  травня  на уроці літературного читання учні  2-А класу отримали  завдання придумати живу казку. Через декілька днів було проведено конкурс  «Краща авторська казка класу». Всі роботи були варті уваги, проте найкращою було визнано казку «Царівна-жаба»  Влади Холодкової, «Веселий віслюк» Дар’ї  Чернишової, «Пінгвіни» Артема Оніщука.  Учням настільки сподобалися герої казки, що вони вирішили їх оживити, оформивши класну клумбу у вигляді чарівного казкового царства , виготовленого з підручних засобів.  Наступного дня учні принесли до школи пластикові пляшки, глину, фарби  та тканину.  Створити  головних  героїв  казки Царівну-жабу,  Сонечка,  Грибочків, Віслюка, Пінгвінів  та чарівне озерце з лілією   допомогли  Тетяна  Валеріївна Холодкова, Наталія Миколаївна Чернишова, Юлія Олександрівна Оніщук та Олена Олександрівна  Буднік .  Облаштовувати клумбу   взялися всім класом.  Через деякий час казка на клумбі  і справді ожила. Запрошуємо всіх бажаючих подивитися на чарівну клумбу 2-А  класу та оцінити старання дітей та батьків.