Випускний -2019 рік 9-А клас Побіжко Юлія Іванівна

Моє педагогічне кредо:

Творче відродження культурно-освітніх і виховних козацьких традицій – одна з необхідних і найважливіших граней зміцнення незалежності України.

Побіжко Юлія Іванівна у своїй роботі з учнями успішно використовує форми і методи козацької педагогіки. На її думку, козацька система виховання є частиною народної педагогіки у вершинному її вияві, народна виховна мудрість, що своєю головною  метою ставить формування в школі і в сімї козака-лицаря, мужнього громадянина з яскраво вираженою  українською національною свідомістю.  Юлія Іванівна є булавним українського козацтва і має нагороду Полтавського крайового  козацького товариства українського козацтва.  Її вихованці, наслідуючи приклад  класного керівника, постійно поповнюють лави козаків, беруть участь у шкільних та міських заходах.

Система виховання, яку впроваджує Юлія Іванівна,спрямована на самопізнання, тілесне моральне та естетичне вдосконалення, культивуючи глибокі гуманістичні засади особистості майбутнього громадянина України.

Вихідний день 14 жовтня 2015 року  учні 6-а класу провели в спортивному комплексі.

Козацький підрозділ учнів школи № 16 взяв участь в урочистому відкритті VІІІ Всеукраїнського турніру дзюдо, який відбувся у м. Кременчуці 14 жовтня 2015 року. За призи козацтва Полтавщини змагалися спортсмени  з 30-ти міст України.

26 вересня 2015 року. Свято-Миколаївський Кафедральний собор Київського патріархату

Захід розпочався з молебну в пам’ять про захисників України всіх часів, який провів священик Свято-Миколаївського собору протоієрей Юрій Кузьмін. Це старовинна та історична для кременчужан споруда типового храму, яка залишилася майже неушкодженою в роки Другої світової війни. Присягу зачитав голова Ради старійшин Полтавського Крайового Козацького товариства Валерій Петрович Більченко. Цілуючи козацький хрест і прапор хлопці та дівчата поклялися любити Україну, боронити її волю, захищати своїх рідних та близьких. Маленьких козачат привітав крайовий Отаман Полтавського Крайового Козацького товариства, генерал-осавул Олексій Жовтобрюх, який побажав їм здоров’я, успіхів у оволодінні шкільними знаннями та козацькою справою, попросив бути надійними помічниками своїх мам, бабусь та сестричок, поки батьки повернуться додому, а також вручив реєстрову грамоту і універсал українського козацтва. Лави козаків поповнили 19 учнів і отримали звання "джура" - 17 дітей, звання "старший джура" - 2 хлопчиків. Директор школи, генерал-хорунжий, Олексій Довбня висловив слова вдячності батькам, які разом з дітьми прийшли сьогодні до святого храму.

Фото: 1-а клас, листопад -2010 р

(ФОТО вище...)   17 травня 2013 року  учні 3 – А класу (вчитель : Гавриш Тетяна Володимирівна)  відвідали виробничо-торгову компанію «Лукас». Це сучасне підприємство, що понад 10 років дарує нам радість і задоволення, виготовляючи високоякісне печиво, кекси, торти та тістечка. Діти на власні очі побачили, як виготовляють цукерки «Лукаса». Скуштували прямо з конвеєра печиво «Вушка». З великим задоволенням спостерігали за тим, як наповнюють начинкою «Круасанчик» і відчули неповторний смак. Школярі зацікавлено слухали розповідь про особливості виробництва. Відвідали музей виробничо-торгової компанії «Лукас». Учні 3–а класу активно відповідали на всі запитання вікторини. За що отримали призи і солодкі подарунки. На згадку про екскурсію клас отримав Сертифікат «3 – А + Лукас =Лукас і компанія».