Випускний 2020 11 клас Рогозна Оксана Миколаївна

Моє педагогічне кредо:

Провідна мета, над якою працює Рогозна Оксана Миколаївна - це виховання гідного громадянина засобами громадянської освіти, а саме - формування національної свідомості, належності до рідної землі, народу, і визначення духовної єдності поколінь та спільності культурної спадщини, виховання почуття патріотизму, культурної особистості.

Оксана Рогозна  розробляє систему виховання, яка передбачає проведення таких виховних заходів, які сприяють вихованню в учнів позитивних рис характеру: волі, чесності, самокритичності, взаємодопомоги, гідності, принциповості, поваги до держави, її народу.

В своїй практиці вчитель використовує нетрадиційні форми виховних годин: подорожі, вікторини, концерти, диспути, конкурси, ділову гру, лекції, огляди преси, уроки пам’яті, уроки мужності.  Такі форми позакласної роботи сприяють розв’язанню важливих навчально-виховних цілей, забезпечують науковий розвиток підлітків, розвивають ерудицію, виховують ділові та громадянські якості.

Оскільки душа дитини найбільш повно розкривається при спілкуванні поза школою, Оксана Миколаївна враховує це в своїй роботі і в класі стало доброю традицією подорожувати. Ці подорожі називаються «Стежками рідного міста» або «Містами рідної України» і формують у дітей любов до рідного краю, естетичні та патріотичні почуття, бажання пізнавати світ.

27 листопада 2013 року в Кременчуцькій загальноосвітній школі I-III ступенів №16 в 5-а класі вчитель Лашко Валентина Петрівна провела урок англійської мови на тему:"Я, моя сім"я та друзі!". Учні говорили англійською мовою: описували фотографії членів своєї родини, своїх друзів, представляли своїх улюблених героїв. Діти продемонстрували директору школи чіткі відповіді, зразки монологічного мовлення

Класовод (2009-2013 роки) БУДАНОВА Наталія Сергіївна

Кредо: Сама роблю те, чому навчаю учнів. Саме так, як навчаю .

ФОТО: 2-а клас, 22.11.2010 рік

ФОТО: 1-а клас, весна-2010 рік

9-Б клас Пономаренко Олена Сергіївна 2013-2018 роки

Моє педагогічне кредо:

Основна увага  діяльності класного керівника Пономаренко Олени Сергіївни  приділяється морально-етичному вихованню дітей.

На її думку, моральне виховання виступає провідним чинником всебічного гармонійного розвитку особистості. Морально-духовні цінності кожної особистості є її найбільшим надбанням. Тому й оцінювати людину передусім необхідно за рівнем сформованості моральних цінностей, зокрема  національної свідомості.

Та найприємнішими моментами її роботи є щира підтримка та допомога батьків, які долучаються до морально-етичного виховання своїх дітей і виготовляють власними руками цінні патріотичні подарунки та створюють такі  умови, які сприяли б розвитку моральної активності кожного учня.

Таким чином  у  сучасному морально - етичному вихованні, Олена Сергіївна спирається на гуманістичну ідею про те, що людині від природи притаманне прагнення до добра, правди й краси.

06.03.2015р  Адміністрація Кременчуцької ЗОШ № 16, класний керівник 6-Б класу та учні виражають глибоку вдячність Пилипчук  Яні Миколаївні за активну життєву позицію та цінні подарунки учням 6-Б класу: портрет Т.Г.Шевченка і рушник, вишиті бісером. Ми високо цінуємо Ваше піклування та підтримку в патріотичному  й  морально-етичному вихованні наших  дітей.  Бажаємо Вам міцного здоров’я, життєдайної енергії, мудрості, взаєморозуміння в нашій подальшій співпраці у вихованні дітей!

9-Б клас Пономаренко Олена Сергіївна

Перша вчителька: Клименко Олена Степанівна

" Вір – і досягнеш мети. Люби – і будеш щасливий"
Педагогічне кредо: візьми промінь світла і спрямуй його туди, де панує темрява...

візьми усмішку і подаруй її тому, хто так її потребує.

Візьми доброту і яви її тому, хто сам не вміє віддавати.

Візьми віру і віддай кожному, хто не має її.

Візьми любов і неси її всьому світові.

ФОТО: вересень-2010 рік