«Вклонімося ветеранам»

25 вересня 2019 року
Свято мікрорайону №18 «ВІВАТ КРЕМЕНЧУК!»

Сьогодні, 25 вересня, школа №16 перетворилась на різнобарвну, веселу, святкову сцену. На базі нашого навчального закладу відбулося свято мікрорайону №18 «ВІВАТ КРЕМЕНЧУК!» приурочене Дню Міста.

У програмі свята:

В актовій залі школи відбувся великий святковий концерт на якому були присутні: Руслан Шаповалов – керуючий справами виконкому Кременчуцької міської ради, Дмитро Лозовик – начальник Крюківської районної адміністрації, Зінаїда Проценко та Наталія Чорнявська – заступники начальника Крюківської районної адміністрації, Катерина Сіромаха – провідний спеціаліст відділу по роботі з населенням контакт центру №18. Під час концерту гості познайомились з історією виникнення та розбудови І-го Занасипу, з його найстаршою мешканкою Лиманською Любов’ю Григорівною та ювіляром Олефір Ганною Павлівною, з наймолодшою жителькою Варварою, якій всього лише 24 дні від народження та багатодітною родиною Москальових: Сергієм Анатолійовичем, Тетяною Іванівною, їх синами Олександром, Миколою, Михайлом та донькою Юлечкою.

Святковий настрій гостям дарували: вокальний гурт «Чорнобривці» (керівник Роман Прокіпець), хореографічний колектив «Сюрприз» (керівник Тетяна Багно), колектив дітей ДНЗ №60, оркестр шумових інструментів «Веселі козаченьки», вокально-інструментальний ансамбль «Барви».

По закінченню заходів всіх гостей запросили на святкову кашу до шкільної їдальні.

7 травня 2019 року
Концерт присвячений Дню пам’яті і примирення та Дню Перемоги над нацизмом у Європі.

Сьогодні в актовій залі нашої школи відбувся концерт присвячений Дню пам’яті і примирення та Дню Перемоги над нацизмом у Європі. Традиційно на свято завітали учні, вчителі, батьки, мешканці мікрорайону та почесні гості.

Участь у заході взяли: керуючий справами виконкому Кременчуької міської ради Руслан Шаповалов та начальник Крюківської адміністрації Дмитро Лозовик.

ФОТОРЕПОРТАЖ завантажити

ВІДЕОРЕПОРТАЖ …завантажити

Розпочалося свято з привітання мешканців І-го Занасипу керуючм справами виконкому Кременчуької міської ради Русланом Шаповаловим, який наголосив, що день, коли було поборено нацизм, є найвеличнішим святом у різних країнах світу. У Другу Світову війну більше половини світових держав було втягнуто в військовий конфлікт із фашистським окупантом. Ми маємо винести з цього уроки та наблизити переможний час і повернути мир на українську землю, а також побажав присутнім миру, злагоди і добробуту.

Учні школи, вихованці ДНЗ №60, хор ветеранів мікрорайону вітали всіх присутніх зі святом. Вшанували хвилиною мовчання тих, хто загинув за світле, щасливе майбутнє.

По закінченню концертної програми провідний спеціаліст відділу по роботі з населенням контакт-центру №18 Сіромаха Катерина Володимирівна запросила ветеранів та представників громади пригоститися смачними короваями, а діти – артисти отримали солодкі подарунки від організаторів заходу

Святкові заходи до Дня міста

Сьогодні в актовій залі нашої школи відбувся святковий концерт до Дня міста. Традиційно на свято завітали учні, вчителі, батьки, мешканці мікрорайону та почесні гості.

Участь у заході взяли: керуючий справами виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Руслан Шаповалов, начальник Крюківської адміністрації Дмитро Лозовик.

Розпочалося свято з виступу Руслана Шаповалова, який привітав мешканців мікрорайону з Днем міста та побажав присутнім миру, злагоди і добробуту.

ФОТОРЕПОРТАЖ…завантажити

ВІДЕО: Концерт …завантажити

По закінченню концертної програми спеціаліст по роботі з населенням контакт-центру №18 Галузинська Марина Юріївна запросила ветеранів та представників громади до «солдатської каші», а діти – артисти отримали солодкі подарунки від організаторів заходу. Протягом дня на першому поверсі була оформлена виставка літератури та дитячи

04 травня 2018 рокув актовій залі нашої школи відбувся концерт-реквієм, присвячений Дню пам’яті і примирення та Дню Перемоги над нацизмом у Європі. Традиційно на свято завітали учні, вчителі, батьки, мешканці мікрорайону та почесні гості. Участь у заході взяли: заступник міського голови Володимир Пелипенко, начальник Крюківської адміністрації Дмитро Лозовик. Розпочалося свято з привітання мешканців І-го Занасипу першим заступником мера міста Володимиром Пелипенком, який наголосив, що день, коли було поборено нацизм, є найвеличнішим святом у різних країнах світу.

ВІДЕОРЕПОРТАЖ:» Учні школи №16 вітають з Днем Перемоги - 2011 »…для перегляду…натисніть

ВІДЕОРЕПОРТАЖ:» Двомісячник чистоти в школі №16 ВЕСНА-2011»…для перегляду…натисніть

ВІДЕОРЕПОРТАЖ:» Хвиля доброти учнів нашої школи в мікрорайоні 1-го Занасипу»…для перегляду…натисніть

ВІДЕОРЕПОРТАЖ:» Відкриття ялинки в мікрорайоні 1-го Занасипу 29.12.2010 р»…для перегляду…натисніть