Серце до серця

2019 рік
16 квітня 2019 року
Сьогодні в нашій школі відбулися ряд заходів в рамках благодійної акції «Серце до Серця».

В єврохолі школи відбулася ярмарка. Столи розташували вздовж коридору, тож зручно усе роздивитися і придбати те, що сподобалося. Кожен клас приготував особливі смаколики: домашню випічку, тістечка, фрукти. Всі класи підійшли до оформлення креативно: оформили свій стіл у казковому стилі та представили казкових героїв з якими всі бажаючі змогли сфотографуватися.

ФОТОРЕПОРТАЖ …завантажити

Учні і батьки ретельно готувалися, проявляли організаторські здібності. Особлива вдячність батькам, які були присутні на ярмарці і контролювали дотримання санітарно-гігієнічних вимог, щоб усі вироби були свіжі, а продавці продавали продукцію в рукавичках.

О 13-30 в актовій залі був організований і проведений благодійний концерт. На концерт запросили мешканців мікрорайону, батьків та всіх бажаючих.

Нагадуємо, що в нашій школі працює благодійний офіс Всеукраїнської акції «Серце до серця» і сьогодні його фонд поповнився внесками, які діти отримали під час благодійної ярмарки та благодійного концерту.

2018 рік

Нагороду «Золоте серце Кременчука 2018» за результатами акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» отримують:

❤️ КНМП "Лікарня інтенсивного лікування "Кременчуцька" за найбільшу абсолютну зібрану суму серед медичних закладів - 12792 грн.

❤️ ЗОШ № 16 за найбільшу абсолютну зібрану суму серед навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації - 12340 грн.
❤️ ЗОШ № 9 за найбільшу зібрану суму на одного учня - 23,74 грн. (7731,95 грн. загальна сума)

❤️ ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» за найбільшу абсолютну зібрану суму серед заводів міста - 21743 грн.

❤️ Воліченко Анастасія, кращий волонтер фіналу акції за найбільшу зібрану суму - 1448,90 грн.

❤️ Кременчуцький інститут ВНЗ "Університет імені Альфреда Нобеля за найбільшу зібрану суму на одного студента - 20,23 грн. (2853,00 грн. загальна сума)

❤️ Кременчуцький медичний коледж ім. В.І.Литвиненка за найбільшу абсолютну зібрану суму серед навчальних закладів - 8907,25 грн.

❤️ Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) № 46 за найбільшу абсолютну зібрану суму серед дошкільних навчальних закладів - 3000 грн. та за найбільшу зібрану суму на одного вихованця - 17,96 грн.

❤️ Департамент соціального захисту населення та питань АТО за найбільшу абсолютну зібрану суму серед підпорядкованих закладів - 15212 грн.

Дякуємо за ваші добрі серця!