3-б клас Євсюкова Олена Сергіївна

День чаювання!

Гарно попрацювали, можна й відпочити. Завершився перший семестр  спільним чаюванням.

Учні 3-б класу (Олена Євсюкова)  дізнались про правила гостинності, посмакували чаєм із солодощами і не тільки смакували запашним чаєм з смаколиками, а ще подорожували країнами де вирощують чай. День закінчився чудово: і чаєм смакували, і нові знання здобували.

Завтра – зимові канікули! Що потрібно знати про шкільні канікули: важливі моменти

Усього протягом навчального року школярі повинні мати не менше 30 календарних днів відпочинку. Це прописано в Законі України "Про повну загальну середню освіту". Тривалість та дати всіх канікули вирішуються під час педагогічної ради окремо в кожній школі.

06.12.2023р  Маленькі серця вдячні великим героям! Діти України пишаються нашими воїнами.Учні 3-Б класу приєднуються до свята Дня Збройних Сил України " Збройні сили України-
Слава ,гордість, міць  країни! "Сердечно дякує за вашу службу та жертовність.

21.11.2023 День Гідності та Свободи 3-б клас

3-б клас вересень-2023р

Клименко Олена Степанівна

Останній дзвоник в 2-б класі

Мама Олена Лисенко:

Пролунав останній дзвоник в цьому році для нашого 2-Б класуЯ дуже рада, як мама, що моїй доні пощастило мати таких добрих та веселих друзів, а також вчительку від якої вона в захваті ! Величезне ДЯКУЮ Олені Степанівні КЛИМЕНКО за Ваш великий труд, за Ваше добре серце та завжди гарний настрій!

А ще мені приємно, що моя донька теж навчається у школі, де колись за партою сиділа я.  Дякуємо директору, що навіть в умовах війни Ви добре організували процес навчання діток!  До зустрічі 3-Б клас !  Все буде Україна! ФОТОРЕПОРТАЖ....переглянути

Дозвілля учнів 2-б класу на канікулах

Зи­мо­ві ка­ні­ку­ли — час роз­ваг, ігор, від­по­чин­ку. Втім, як ви­яви­ло­ся, ви­бір у міс­ті для роз­ваг не­ве­ли­кий. Чим зай­ня­ти ді­тей під час ка­ні­кул — од­на з тур­бот бать­ків. Особ­ли­во для тих, які пра­цю­ють і ма­ють шко­ля­ри­ків мо­лод­ших кла­сів, пот­рібно под­ба­ти, де їх при­лаш­ту­ва­ти, щоб не за­ли­ша­ти вдо­ма без наг­ля­ду. Але учні  2-б класу не сумували, а займалися добрими справами….

ПРЕЗЕНТАЦІЯ у форматі pptx : Допомога пташкам....завантажити

ПРЕЗЕНТАЦІЯ у форматі pptx: Добрі справи...завантажити

19.09.2022р Відео: натисніть на фото...

Татові слова:
Україна - це я!
Мамині пісні,
Україна - це ти!

15.09.2022р ВІДЕО: "Ой у лузі червона кали́на" у виконанні дівчат 2-Б класу »...завантажити  — українська пісня, написана на початку 1914 року в підавстрійській Галичині Степаном Чарнецьким за мотивами останнього куплету козацької пісні XVII століття «Розлилися круті бережечки». Після початку Першої світової війни ймовірно доповнена Григорієм Трухом, виконувалася січовими стрільцями, стала народною. Відома у кількох варіантах. Співали її бійці УПА. У 2022 році набула нової хвилі популярності після виконання Андрієм Хливнюком у перші дні російського вторгнення та кавер-версії культового гурту «Пінк Флойд» під назвою «Hey, Hey, Rise Up!».

Ми разом! Отже – ми непереможні!

Ми, учні 1-б класу, прийшли в перший клас не тільки   вивчати  букви,математику,а й знайомитись з минулим нашої країни.Вчитися поважати історію нашого народу. В нашій шкрлі ми змогли навіть в коридорах  побачити інформацію цікаву про минуле. Коли повернулися в клас,то вирішили створити картину нашого єднання. Ми непереможні.ФОТОРЕПОРТАЖ...завантажити

Як учні 1-Б класу шукали усмішки друзів

30 грудня в переддень Нового 2022 року учні 1-Б класу провели цікавий день  у пошуках усмішок друзів.Виконували завдання ялинки,сніговичка.Показали свої знання і уміння. Свято Нового року наповнене магічною атмосферою, здатною надихнути навіть запеклих скептиків. Чарівна природа, оповита снігом, і різдвяні пісні, що ллються звідусіль, піднімають настрій. Зимова погода дарує відчуття спокою і радості. Кожен малюк очікує побачити під ялинкою приємний сюрприз від самого доброго казкового героя у світі — Дідуся Мороза. Розглядаючи розмальовані чарівником вікна будинку, можна годинами милуватися чудовими візерунками, що утворилися завдяки льоду. Як тут не повірити, що всі бажання неодмінно збудуться! З Новим 2022 роком! ФОТОРЕПОРТАЖ....завантажити