Випускний 2020 9-Б клас Сокур Ольга Павлівна

Моє педагогічне кредо:

«Вірте в талант і творчі сили кожного вихованця.

Людина – неповторна»

А. С. Макаренко писав: «Творча праця можлива тільки тоді, коли людина ставиться до роботи з любов’ю, коли вона свідомо бачить у ній радість, розуміє користь та необхідність праці, коли праця робиться для неї основною формою прояву особистості та таланту».

Сьогодні дитина здебільшого відірвана від традиційного середовища, яке свого часу створило народну іграшку, пісню, думу, вишивку, писанку. Воно швидко руйнується, занепадає на очах.

Традиційне мистецтво потребує найактивнішого запровадження у дитяче середовище.

Саме дитяча творчість особливо цінна з точки зору відтворення автентичних зразків народної культури. Ольга Павлівна ставить собі за мету берегти і розвивати традиційне народно-ужиткове та художньо-декоративне мистецтво. Творчість дітей та підлітків є джерелом натхнення, стимулом до самовдосконалення.

23 квітня 2015 року в громадсько-активній школі №16  пройшов «День відкритих дверей».У цей день всі бажаючі мали змогу зануритися в атмосферу навчального-виховного  процесу школи, поспілкуватися з вчителями.

У 4-Б класі класний керівник Лазуріна Вікторія Петрівна  провела  виховну годину на тему «Школа і знання в моєму житті», а також урок математики . Ці заходи принесли гарний настрій і дітям, і дорослим.

Непомітно мчиться навчальний рік і скоро четвертокласники покинуть стіни початкової школи. Але знання , які отримали в початкових класах, пронесуть через усе своє життя.

22.04.2015р    Урок – подорож з математики за темою «Калейдоскоп логічних завдань» ВІДЕО   у 4-б класі провела Лазуріна В.П., учитель початкових класів Кременчуцької ЗОШ І – ІІІ ступенів № 16, «вища кваліфікаційна категорія»    завантажити ...

Завітавши 21 травня 2013 рокуна підприємство «Лукас», ми, учні 2-Б класу, мали можливість у реальному часі поспілкуватися з представниками професій, які приймають безпосередню участь у виготовленні смачної продукції. Також ми  відвідали музей підприємства, в якому зберігаються старовинні предмети , які мають відношення до кондитерського виробництва і реклами минулих років.  ФОТОРЕПОРТАЖ з «Лукаса»…завантажити…

Нам розповіли про історію виникнення ірозвитку компанії. В цехах ми  побачили ,як вариться сироп, готується тісто, виготовляються улюблені цукерки «Лукаса»,печеться печиво та багато іншого. Нас  вразили самовіддача робітників, автоматизація виробництва, контроль якості, чистота виробничих приміщень. Дуже сподобався маленький сюрприз- на виході кожному вручили солодкий подарунок. Дякуємо підприємству «Лукас» і бажаємо прцвітання, успіхів, більше смачної продукціїї івдячних покупців!

Класовод2-б класу зош №16 :   Лазуріна Вікторія Петрівна