6-Б клас Бордюг Яна Володимирівна

Моє педагогічне кредо:

Пізнати і навчити дитину у цій складній справі немає готових рецептів. Але вважаю, що насамперед треба зрозуміти дитину як особистість, розгледіти її індивідуальні особливості.

"Прив'язуючи" навчальні завдання до життєвого досвіду дитини, використовуючи сучасні технології досягаю поставленої мети самореалізації кожної дитини.

Котрий рік навчаю дітей та щоразу навчаюся від них сама. Тому успіх своєї педагогічної праці вбачаю у постійному спілкуванні з дітьми, у взаємній любові вчителя і учня, у вмінні "запалити" дітей до роботи.

Працюючи за системою розвивального навчання, прагну не робити поділу між дітьми на сильних і слабих, а вчу їх цінувати свою працю та намагатися виконувати її якнайкраще.

6-б клас вересень-2023р

.

Моє педагогічне кредо:

Сучасний учитель початкових класів - це водночас і викладач, і вихователь, і організатор діяльності дітей, активний учасник спілкування з учнями, їхніми батьками та колегами.

У своїй роботі я, як класний керівник, Наталія Аврахова  завжди прагну  від­шукати шляхи,  методи й способи створення опти­мальних умов для того, щоб дитина якнайкраще ре­алізувала свої можливості, з любов'ю і радістю прагнула пізнати світ, свою землю, свій рід, а потім реалізува­ла себе в цьому світі.

З цією метою обрала філософію родинності, стала на шлях трансформації класу в клас-родину.Толерантність, діалог, плюралізм, гуманні стосунки між усіма членами навчально-виховного процесу виз­начають клімат класу-родини. Дитина є головною дійо­вою особою навчально-виховної діяльності. Класу-родині притаманні особистісний тип спілкування, увага до духовного, психічного і фізичного здоров'я дитини. Тому головна мета моєї роботи — формування вмінь спілкування у ланцюжку "вчитель — клас — батьки" для забезпечення гармонії між школою і родиною і у їх навчально-виховній взаємодії.

Творчий проєкт екологічного спрямування «Годівничка для синички»
24.01.2022р Завданням проєкту було створення годівничок, щоб вберегти наших пернатих друзів від голодної смерті взимку. Юні захисники птахів та їхні батьки дуже відповідально та творчо підійшли до роботи. Всі діти були надзвичайно активними. Учнями 4-Б класу та їх батьками були виготовлені годівнички різних типів та розвішені на території школи. Завдяки турботі дітей пташиний гомін не зникне з парків та скверів нашого міста.ФОТОРЕПОРТАЖ....завантажити

Символ. Символ боротьби за волю

Соборність – це єднання.

22 січня 2022р свято – День Соборності України, свято рідного краю, свято  нашої держави. Учні 4-Б класу провели виховний захід з нагоди цієї дати. Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.  Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності.

27.11.2020 року  Урок—реквієм «Не маємо права забути » в 3—б класі