"Дворовий футбол"

Проект "Дворовий футбол"

Громадсько-активна школа №16 і громадські організації

"Школи повинні допомагати молоді стати впевненими та активними громадянами;

якщо ніхто не буде цікавитись політикою,

вона стане сферою діяльності тих, хто найменш для цього підходить”

Вацлав Гавел

Громадсько-активна школа №16 і політична еліта Крюківського району м.Кременчука

В рамках проекту ГАШ-16 «Дворовий футбол»  була проведена товариська зустріч з футболу між командами двох сусідніх мікрорайонів 1-го і 3-го Занасипа м. Кременчука під егідою громадської організації «Рідне місто», депутатів Крюківської районної в м.Кременчуці  ради Шувалова Петра Леонідовича і Алещенка Богдана Миколайовича і депутата Кременчуцької міської ради Лихошвай Наталія Валентинівна .

— Ми розуміємо, що самим підліткам зібрати команду й організуватись непросто. Тому залучаємо до цієї справи волонтерів з молодіжного крила «Рідного міста». Вони допоможуть юним футболістам і згуртуватись, і привести у належний вигляд майданчики для тренувань та ігор, і врешті взяти участь у відбіркових турнірах. Перший етап змагань відбудеться в округах, за якими закріплені депутати-мажоритарники. Вважаємо, що депутати мають взяти найактивнішу участь у популяризації спорту серед молоді, зокрема допомогти у проведенні регіонального турніру в своєму округу і представити команду-переможницю на фінальних іграх.

До участі запрошуються команди футболістів віком 13-16 років на чолі з тренером. Кількість гравців – 10.

Краєвиди міста КРЕМЕНЧУКА ...

ВІДЕОРОЛИК: Футбольний матч між командами 1-го і 3-го ЗАНАСИПА…для перегляду…натисніть