День відкритих дверей онлайн Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

ШКІЛЬНІ НОВИНИ

Дистанційне навчання: проблеми і пропозиції

Адміністрація Кременчуцької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 16 Кременчуцької міської ради Полтавської області повідомляє, що станом на 02.06.2020 навчальні програми у 1-9, 11 класах виконано у повному обсязі.

В умовах карантину заклад  працював з використанням технологій дистанційного навчання. Кожен вчитель-предметник створив групу зі своїм класом у ВАЙБЕРІ, враховуючи що:детальніше завантажити

Побажання вчителя своїм вихованцям-випускникам

Час летить невблаганно і змінює усе, що нас оточує. Життєва дорога людини також мінлива і нелегка, несе в життя і сум, і радощі. Усе має початок і кінець. Не можна сказати, що закінчується дитинство наших дітей. Однак нинішній день проводить невидиму межу між дитинством та юністю.

Дорогі діти!

Наразі ви залишаєте у початковій школі свої пустощі, неслухняність, свої перші дитячі радощі, частину своїх добрих сердець. Нехай у вашій пам’яті на довгі роки залишиться на згадку все тільки хороше і привітне. Нехай буде безхмарним ваше життя, навчання легким, доля прихильною і подарує вам щастя на нашій квітучій землі, поміж рідних людей...завантажити для перегляду

Доброго дня, шановні батьки!

Сьогодні,  1 червня,  День захисту дітей.

Вітаю ВАС з Днем захисту дітей! Нехай небо над головами дітей завжди буде мирним, а кожен новий день – добрим і цікавим. А Вам, шановні батьки, бажаю терпіння, доброти і ніжності.

Не забувайте, що саме ВИ відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство  дітлахів!

завантажити для перегляду

29 травня свято «Останнього дзвоника – 2020» у школі  №16 м. Кременчука відзначаємо у режимі онлайн. На жаль, карантин, спричинений пандемією COVID-19, вніс свої корективи і традиційний урочистий формат святкування змінився на онлайн.

Шановні випускники, вчителі, школярі, батьки!
Від щирого серця вітаю вас зі Святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань.

Завершення навчального року для наймолодших та учнів середніх класів знаменується не тільки гарними оцінками, а й початком улюблених канікул. Прийшла пора дітям, вчителям, батькам добре відпочити, набратися духовних і фізичних сил після наполегливої спільної праці на нелегкому шляху в Країні Знань. Нехай для всіх вас літній відпочинок буде радісним, безтурботним та цікавим, сповненим яскравих вражень та мандрівок.
    Традиційно хвилюючі почуття переповнюють випускників, які сьогодні прощаються зі школою та стартують у незвідане самостійне життя. Попереду – великі перспективи практичної реалізації набутих знань, опанування обраного фаху, вершин і досягнень дорослого та нелегкого життєвого шляху. Отож вам, дорогі юнаки та дівчата, бажаю непохитної віри у себе, лише власним розумом та власними руками творити своє майбутнє, будувати цивілізовану українську державу. Будьте успішними, гідними і наполегливими у здійсненні поставленої мети. В цьому вам допоможуть віддана любов і благословення батьків, мудрі настанови вчителів.
                                                                                                                З повагою директор школи Олексій ДОВБНЯ