ВСТУП ДО 1 КЛАСУ

про зарахування та відрахування учнів
в Кременчуцькій
загальноосвітній школі I-III ступенів №16
Кременчуцької міської ради Полтавської області

Прийом документів проводиться за адресою:
вул. Велика набережна, буд.37 (2-й поверх)

Відповідно до Зако­ну України «Про загальну середню освіту», Закону України «Про захист персональних даних»  для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

• заява на ім’я директора школи;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • медична картка встановленого зразка;
  • (додатково за згодою батьків)  згода на збір і обробку персональних даних.

Дітям, які вступають до першого класу школи І-ІІІ ступеня, що обслуговує мікрорайон, де мешкає дитина, не може бути відмовлено у зарахуванні.

У випадках, коли кількість заяв щодо вступу дитини до першого класу загальноосвітнього навчального закладу не за місцем проживання перевищує кількість вільних місць, перевага надається тим, чия заява була зареєстрована раніше.

Інформацію про закріплення за нашим загальноосвітнім навчальним закладом мікрорайону можна отримати на нашому сайті.

До послуг учнів та батьків:

• вивчення англійської мови з першого класу ;
  • безкоштовні сніданки для учнів 1 - 4 класів;
  • групи продовженого дня (на бюджетній);
  • ігрові кімнати;
  • кімната відпочинку (спальня).

Вчителі, які будуть працювати з першокласниками у 2017-2018 н.р.:

1-А клас (кабінет №7, 1-й поверх)- ГАВРИШ Тетяна Володимирівна ...завантажити анкету вчителя для перегляду

1-Б клас (кабінет №6, 1-й поверх) - АВРАХОВА Наталія Владиславівна... завантажити анкету вчителя для перегляду

За довідками можна звернутися до заступника директора

з навчально - виховної роботи

ВАНЖУЛИ Лілії  Станіславівни....анкета вчителя...завантажити для ознайомлення

за телефоном 75-80-64

Про доброчинні внески....завантажити для перегляду   Зарахування до комунальних закладів – безплатне. Якщо вам натякають на «доброчинний внесок», це може бути кваліфіковане як вимагання (ст.189 Кримінального кодексу України)

Зверніть увагу!!!

Нормативно-правова база щодо організації навчально-виховної роботи у першому класі

Особливості приймання дітей до перших класів   загальноосвітніх навчальних закладів

Вік майбутніх першокласників

Вік майбутніх першокласників регламентовано статтею 20 Зако­ну України «Про загальну середню освіту» від 13 травня 1999 р. № 651-XIV, в якій зазначено, що зарахування учнів до загальноосвіт­ніх навчальних закладів здійснюється, як правило, з шести років.

У пункті 1.4 Постанови Головного державного санітарного лікаря України «Про підготовку загальноосвітніх навчальних закладів до но­вого 2009/2010 навчального року» від 29 липня 2009 р. № 20 наголо­шено: «Не допускати прийом до школи дітей, молодше 5 років 8 міся­ців».

Разом з тим, звертаємо увагу на те, що згідно зі статтею 12 Закону України «Про дошкільну освіту» від 11 липня 2001 р. № 2628-ІП право на перебування у дошкільних навчальних закладах гарантовано дітям ві­ком від двох місяців до шести (семи) років. Отже, якщо дитина досягла шестирічного віку, дошкільні навчальні заклади не можуть відмовити батькам у подальшому отриманні їхньою дитиною дошкільної освіти.

Згідно зі статтею 12 Закону України "Про охорону дитинства" батьки несуть відповідальність за стан здоров'я дитини, її фізичний розвиток.
УВАГА!!!

Шановні батьки!!!

Відповідно до статтей 12, 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" медичні працівники, які проводять профілактичні щеплення, зобов'язані надавати об'єктивну інформацію особам, яким проводять щеплення, або їх законним представникам про ефективність профілактичних щеплень і можливі післявакцинальні ускладнення. Особам, що не досягли п'ятнадцятирічного віку, профілактичні щеплення проводяться за згодою їх об'єктивно інформованих батьків або інших законних представників, які мають право відмовитися від щеплень за відсутності повної об'єктивної інформації про вплив щеплень на стан здоров'я і подальші наслідки.
Якщо особа та (або) її законні  представники відмовляються від обов'язкових профілактичних щеплень, лікар має право взяти у них відповідне письмове підтвердження, а в разі відмови дати таке підтвердження - засвідчити це актом у присутності свідків.
Питання про відвідування навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується лікарсько-консультативною комісією (наказ Міністерства охорони здоров'я України від  29.11.2002 № 434 та затвердженого цим наказом примірного "Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу").