ВСТУП ДО 1 КЛАСУ

Щодо використання медичних форм для зарахування дітей до закладу дошкільної освіти

Лист МОЗ № 111-01/89 від 29.03.18 року

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

№ 111-01/89 від 29 березня 2018 року

Міністерство освіти та науки України

Щодо використання медичних форм для
зарахування дітей до закладу дошкільної освіти

Міністерство охорони здоров’я розглянуло лист Міністерства освіти та науки України про надання роз’яснень щодо використання медичних форм для зарахування дітей до закладу дошкільної освіти у зв’язку із скасуванням форми первинної облікової документації «Медична карта дитини (для дошкільного та загальноосвітнього навчальних закладів)» форма № 026/о) та повідомляє.

Наказом МОЗ України від 16.08.2010 № 682, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089 затверджена «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» (форма № 086-1/о), яка містить інформацію про результати медичного огляду та рекомендації щодо занять фізичною культурою. Вищезазначена форма заповнюється на дітей для зарахування до закладів дошкільної та загальної середньої освіти.

Дані щодо вакцинації та ревакцинації дітей закладів дошкільної освіти та учнів загальноосвітніх навчальних закладів від ряду важливих інфекційних захворювань передбачено формою № 063/о «Карта профілактичних щеплень», затвердженої наказом МОЗ України від 10.01.2006р. № 1 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 08.06.2006р. за № 686/12560.

Довідки форми № 086-1/о, № 063/о необхідні для подальшої подачі батьками до закладу дошкільної, освіти при зарахуванні дитини.

Заступник міністра                         Олександр Лінчевський

Інформацію про закріплення за нашим загальноосвітнім навчальним закладом мікрорайону можна отримати на нашому сайті.

До послуг учнів та батьків:

• вивчення англійської мови з першого класу ;
  • безкоштовні сніданки для учнів 1 - 4 класів;
  • групи продовженого дня (на бюджетній);
  • ігрові кімнати;
  • кімната відпочинку (спальня).

Вчителі, які будуть працювати з першокласниками у 2018-2019н.р.:

1-А клас (кабінет №7, 1-й поверх)- ГАВРИШ Тетяна Володимирівна ...завантажити анкету вчителя для перегляду

1-Б клас (кабінет №6, 1-й поверх) - АВРАХОВА Наталія Владиславівна... завантажити анкету вчителя для перегляду

За довідками можна звернутися до заступника директора

з навчально - виховної роботи

ВАНЖУЛИ Лілії  Станіславівни....анкета вчителя...завантажити для ознайомлення

за телефоном 75-80-64

Про доброчинні внески....завантажити для перегляду   Зарахування до комунальних закладів – безплатне. Якщо вам натякають на «доброчинний внесок», це може бути кваліфіковане як вимагання (ст.189 Кримінального кодексу України)

Зверніть увагу!!!

Нормативно-правова база щодо організації навчально-виховної роботи у першому класі

Особливості приймання дітей до перших класів   загальноосвітніх навчальних закладів

Вік майбутніх першокласників

Вік майбутніх першокласників регламентовано статтею 20 Зако­ну України «Про загальну середню освіту» від 13 травня 1999 р. № 651-XIV, в якій зазначено, що зарахування учнів до загальноосвіт­ніх навчальних закладів здійснюється, як правило, з шести років.

У пункті 1.4 Постанови Головного державного санітарного лікаря України «Про підготовку загальноосвітніх навчальних закладів до но­вого 2009/2010 навчального року» від 29 липня 2009 р. № 20 наголо­шено: «Не допускати прийом до школи дітей, молодше 5 років 8 міся­ців».

Разом з тим, звертаємо увагу на те, що згідно зі статтею 12 Закону України «Про дошкільну освіту» від 11 липня 2001 р. № 2628-ІП право на перебування у дошкільних навчальних закладах гарантовано дітям ві­ком від двох місяців до шести (семи) років. Отже, якщо дитина досягла шестирічного віку, дошкільні навчальні заклади не можуть відмовити батькам у подальшому отриманні їхньою дитиною дошкільної освіти.

Згідно зі статтею 12 Закону України "Про охорону дитинства" батьки несуть відповідальність за стан здоров'я дитини, її фізичний розвиток.
УВАГА!!!

Шановні батьки!!!

Відповідно до статтей 12, 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" медичні працівники, які проводять профілактичні щеплення, зобов'язані надавати об'єктивну інформацію особам, яким проводять щеплення, або їх законним представникам про ефективність профілактичних щеплень і можливі післявакцинальні ускладнення. Особам, що не досягли п'ятнадцятирічного віку, профілактичні щеплення проводяться за згодою їх об'єктивно інформованих батьків або інших законних представників, які мають право відмовитися від щеплень за відсутності повної об'єктивної інформації про вплив щеплень на стан здоров'я і подальші наслідки.
Якщо особа та (або) її законні  представники відмовляються від обов'язкових профілактичних щеплень, лікар має право взяти у них відповідне письмове підтвердження, а в разі відмови дати таке підтвердження - засвідчити це актом у присутності свідків.
Питання про відвідування навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується лікарсько-консультативною комісією (наказ Міністерства охорони здоров'я України від  29.11.2002 № 434 та затвердженого цим наказом примірного "Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу").