ПУНКТ НЕЗЛАМНОСТІ

Кременчуцька гімназія №16

У Кременчуцькій гімназії №16 за адресою Велика набережна, 37 облаштовано пункт Незламності.  В пункт Незламності може прийти кожен у разі тривалого відключення  електроенергії, води і тепла. Тут можна зігрітися, випити гарячого чаю, зарядити телефон, працює Wi-Fi (вай-фай).

Пункт Незламності забезпечений двома генераторами (один для ПН,  а інший для укриття), а також встановлений БУЛЕР"ЯН  на дровах.

ПН забезпечений тривожною кнопкою для виклику, у разі потреби,  поліції.

В нашому пункті Незламності облаштований куточок для матері і дитини. На випадок повітряної тривоги поруч ррозташоване укриття.

Звертаємося до відвідувачів з розумінням заради безпеки, черговий пункту Незамності перевіряє та записує паспортні дані всіх тих, хто відвідує пункт Незламності.

ФОТОРЕПОРТАЖ ...переглянути

Пункт Незламності створений для роботи під час блекауту. У цей період Гімназія №16 працюватиме дистанційно або запровадить  канікули, тож учні не будуть перетинатися з відвідувачами.

Під час блекауту йдеться про індивідуальну продуману допомогу з харчами — тим, хто найбільше потребує. Стареньким, ослабленим, переохолодженим людям, дітям — негайно чай зі смаколиками тощо. Кип’яток — мамам, аби розвести дитяче харчування, та й усім охочим у термоси, аби зробити собі теплу їжу та напої. А ще — допомога з тим, аби розігріти принесену з дому їжу.

Час перебування не обмежено: людина має перебувати стільки, скільки необхідно для надання кризових послуг. Наприклад, для зігрівання чи отримання першої медичної допомоги. А не для перегляду кіно чи кавування.

• Адреси з розташуванням найближчих укриттів можна знайти на мапі Google https://bit.ly/3TKwbG6