ЧАЛОВСЬКИЙ МИХАЙЛО ВАЛЕНТИНОВИЧ

Вічна пам"ять Герою!

9 лютого 2023 року загинув Чаловський Михайло Валентинович 1973 р. н.,  (закінчив 8 класів у 1988 році Кременчуцьку школу №16) в результаті бойових дій, під час захисту Батьківщини, виявивши стійкість і мужність під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Кліщіївка, Донецької області.

Кременчужанин призваний на військову службу під час мобілізації 14 вересня 2022 року та був солдатом, стрільцем- помічником гранатометника штурмового батальйону.

У загиблого воїна залишилась донька. Співчуття рідним та близьким!

Відео: 03.03.2023р Кременчук прощається з Михайлом Чаловським...переглянути

Деякий час тіло не могли винести з місця смерті.

03.03.2023р у Кременчуці прощаються із солдатом Михайло Чаловським, який загинув на війні росії проти України. Традиційно церемонію прощання провели в Міському палаці культури.

Кременчужанин був призваний на військову службу під час мобілізації 14 вересня 2022 року та був солдатом, стрільцем- помічником гранатометника штурмового батальйону.

Як повідомив військовослужбовець із позивним «Художник», захисник народився в Кременчуці 11 червня 1973 року. Тривалий час жив в нашому місті. Працював на різних підприємствах.

«Михайло Чаловський прийшов добровольцем до Кременчуцького центру комплектування та соціальної підтримки, був направлений одну зі штурмових бригад, яка брала участь у зоні бойових дій. Загинув під час штурму ворожих позицій 9 лютого цього року під населеним пунктом Кліщіївка, Донецької області», - розповів «Художник».

Він зазначив, що тривалий час військовослужбовці не мали змоги його тіло винести із поля бою. Адже місцевість постійно була під обстрілами і переходила від однієї сторони до іншої.

«Доньку викликали з-за кордону, щоб вона мала змогу попрощатися із батьком. Сьогодні біля труни вона, зять, онук. Михайлу Чаловському назавжди буде 49 років», - його слова.

Михайло Чаловський жив на Першому Занасипі, тут закінчив школу №16. Тож багато людей прийшло попрощатися із Героєм. Були тут і мешканці Піщанської громади. Саме там він працював до війни. Був висококваліфікованим зварювальником.

«Знав Михайла Чаловського багато років, виросли разом на районі. Добрий, чуйний хлопець. Знав, що пішов добровольцем на війну від знайомих. Непоправна втрата для нас всіх», - слова кременчужанина Віталія.

Тож, схиливши голови і ставши на коліна, земляки віддали останню шану Герою.

Далі відбулося відспівуванння - у Свято-Миколаївському соборі. А похоронять захисника України на Алеї Пам‘яті Свіштовського кладовища.

Читайте: Таки загинув: підтверджена загибель кременчужанина Чаловського, який вважався зниклим безвісти