СУПРУН СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

Під час виконання бойового завдання по виявленню та знищенню сил противника, на Донеччині загинув випускник Кременчуцької школи № 16 (8 класів закінчив в 1987р) СУПРУН СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ, 1972 року народження.
Із самого дитинства і до 1996 року проживав в мікрорайоні 1-го Занасипу по вул. Великій набережній, 29.
Пішов добровольцем ще 28 лютого 2022 року.У Кременчуці прощалися з 50-ти річним захисником України Сергієм Супруном, який загинув 2 жовтня на Донеччині, поблизу села Опитне, Покровського району. У нього залишилися мати, дружина та донька.
Сергій став до лав Збройних Сил України з перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію нашої держави. Був солдатом 1-го механізованого відділення 3-го механізованого взводу 3-ої механізованої роти 1-го механізованого батальйону військової частини А-4053.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Поділяємо ваше горе, сумуємо за втратою найкращих синів України.
Вдячні нашому захиснику за мужність і відвагу, схиляємо у скорботі голови перед пам’яттю земляка!
Слава Україні та її Героям!

ВІДЕОРЕПОРТАЖ....«Від нас пішла частинка душі». Кременчук попрощався із захисником України Сергієм Супруном...завантажити

Шана та наша пам’ять Захиснику!

Багато сліз, слів скорботи і до входу забитий присутніми кременчуцький Міський палац культури. Провести в останню путь військового, снайпера Сергія Анатолійовича Супруна приїхало багато його побратимів, друзів, однокласники, мер міста Віталій Малецький із заступниками Дмитром Кравченком та Ольгою Усановою, секретар міськради Юрій Гриценко.

Біля домовини в скорботі стояли мама героя, дружина, дві старші сестри. Як розповіли вони Кременчуцькій газеті, брат завжди був чесним, відкритим, щиросердним.

«Усім, хто до нього звертався з допомогою, він завжди допомагав, був безвідмовним. На війну на передову захищати Україну він зголосився сам. Він хвилювався про тих, хто йде на ротацію, про своїх знайомих. І особливо його зачепило, як прилетіла ракета до Амстору і коли дізналися про кількість жертв у нашому місті. Сергій не міг стояти осторонь», - розповідає, не стримуючи сліз, одна із сестер.

«В дитинстві, як усі, ми з ним і сварилися, і мирилися. Але для нашої родини він був справжнім братом, це частинка нашої душі. А для мами це була найбільша підтримка, опора, молодший син – це повністю її душа, на жаль, яку ми втратили», - коментує друга сестра.

Як про хорошу веселу людину згадують про Сергія і його друзі дитинства Анатолій та Микола.

«Він завжди був оптимістом і ніколи не падав духом. Ми з ним були і сусідами, і однокласниками. Виросли у одному під’їзді, дитинство провели разом, він гарно грав у футбол», - пригадують вони.

Зі скорботою розповідає про загиблого і військовослужбовець із позивним «Художник».

Солдат народився 25 січня 1972 р. у нашому місті, де і проживав та працював тривалий час. Згодом мешкав з дружиною у Павлиші. З початку активних бойових дій агресора був мобілізованим Олександрійським РТЦК Кіровоградської області.

«На передовій він був снайпером та стрільцем. У ході тривалих боїв з ворогом отримав поранення, несумісні з життя», - розповідає Художник.

Сталося це 2 жовтня у Донецькій області біля населеного пункту Опитне.

«Але він дійсно герой, адже пішов до військкомату сам. Зараз складно сказати, що сталося у цей чорний день. Але його посада на службі була непростою та важливою, адже снайпер – він завжди серед перших. Вічна йому пам’ять», - підсумував Художник.

У Героя залишилися рідні та донька за кордоном.

Випускник нашої школи СУПРУН Сергій Анатолійович отримав (ПОСМЕРТНО) нагороду!

15 грудня 2023 року в Кременчуцькій районній військовій адміністрації вручили нагороди родинам трьох загиблих воїнів

Нагороди від імені Президента України передали заступник начальника Кременчуцької районної військової адміністрації Артем Даценко та виконувач обов’язків начальника Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) підполковник Мирослав Волков.

Нагороду загиблого солдата Сергія Анатолійовича Супруна отримала його мати та сестри. Він був призваний на військову службу в Олександрійському районі Кіровоградщини й 2 жовтня 2022 року загинув під час виконання бойового завдання поблизу села Опитне Донецької області.

Указом Президента України від 18 липня 2023 року за вірність військовій присязі, особисту мужність, стійкість та героїзм, проявлені у боях за Україну він був посмертно нагороджений медаллю «За військову службу Україні».

Мати загиблого Героя Надія Супрун подякувала за пам’ять про сина, а його сестра Олена закликала всіх українців згуртуватися та робити все для скорішої Перемоги.