2-б клас Аврахова Наталя Владиславівна

.

Моє педагогічне кредо:

Сучасний учитель початкових класів - це водночас і викладач, і вихователь, і організатор діяльності дітей, активний учасник спілкування з учнями, їхніми батьками та колегами.

У своїй роботі я, як класний керівник, Наталія Аврахова  завжди прагну  від­шукати шляхи,  методи й способи створення опти­мальних умов для того, щоб дитина якнайкраще ре­алізувала свої можливості, з любов'ю і радістю прагнула пізнати світ, свою землю, свій рід, а потім реалізува­ла себе в цьому світі.

З цією метою обрала філософію родинності, стала на шлях трансформації класу в клас-родину.Толерантність, діалог, плюралізм, гуманні стосунки між усіма членами навчально-виховного процесу виз­начають клімат класу-родини. Дитина є головною дійо­вою особою навчально-виховної діяльності. Класу-родині притаманні особистісний тип спілкування, увага до духовного, психічного і фізичного здоров'я дитини. Тому головна мета моєї роботи — формування вмінь спілкування у ланцюжку "вчитель — клас — батьки" для забезпечення гармонії між школою і родиною і у їх навчально-виховній взаємодії.

Портфоліло вчителя вищої категорії НаталіЇ Владиславівни  Аврахової ...завантажити

УЛЮБЛЕНА ІГРАШКА

У кожної людини, маленька це дитина чи вже доросла людина, була або є улюблена іграшка.

День улюбленої іграшки відбувся сьогодні 06.03.2024р і у нас в 2-Б класі.

Діти принесли їх до школи, познайомили з ними один одного, розповіли цікаві історії, а потім зробили фото на пам'ять.

Саме іграшка допомагає дитині створити власний світ, в якому тепло і спокійно. Наявність улюбленої іграшки сприяє розвитку творчих нахилів, здібностей і навичок спілкування.

Зичимо щасливого майбутнього кожній дитині під мирним небом та з улюбленою іграшкою!

ФОТОРЕПОРТАЖ....переглянути

20.02.2024р  День Героїв Небесної Сотні цього року проходить під гаслом «Залишаємось гідними своїх героїв». Учні нашої гімназії сьогодні  вшановують пам'ять Героїв Небесної Сотні. Небесної - бо вони, як ті ангелики, дивляться на нас з небес і дуже хочуть, щоб ми й далі  зберігали стійкість та віру в себе і в Україну!

01.09.2023 р 2-б клас

2-б клас вересень-2023р

Родинне коло 1-б класу

Сьогодні 30 травня учні 1-Б класу (АВРАХОВА НВ) разом з батьками зібралися , щоб у шкільному родинному колі підвести перші підсумки  навчання.   Шлях навчання, шлях освіти легший він з роками. Перший крок зробили ми – найскладніший самий. Отже, ви вітання варті - заслужили  свято! З першим класом попрощаймось. Ну-мо відпочивати! ФОТОРЕПОРТАЖ...переглянути

«Ой у лузі червона калина…» — українська пісня, написана на початку 1914 року в підавстрійській Галичині Степаном Чарнецьким за мотивами останнього куплету козацької пісні XVII століття «Розлилися круті бережечки». Після початку Першої світової війни ймовірно доповнена Григорієм Трухом, виконувалася січовими стрільцями, стала народною. Відома у кількох варіантах. Співали її бійці УПА. У 2022 році набула нової хвилі популярності після виконання Андрієм Хливнюком у перші дні російського вторгнення та кавер-версії культового гурту «Пінк Флойд» під назвою «Hey, Hey, Rise Up!».

«Стефанія» — пісня 2022 року українського фольк-реп гурту «Kalush Orchestra», з якою гурт представляв Україну на Пісенному конкурсі «Євробачення 2022» після того, як переможниця Відбору 2022 Аліна Паш відмовилася їхати на конкурс через порушення правил. Це послідовно третя українськомовна пісня, відібрана для участі від України на Євробаченні, але друга поспіль, виступ з якою відбувся (пісня 2020 року не виконувалась через скасування конкурсу на тлі пандемії коронавірусної хвороби). Пісня стала переможницею Євробачення 2022 року

Перша зустріч учнів і батьків 1-Б класу з першою вчителькою. Серпень-2022р

Фоторепортаж....завантажити

Із чистого листа розпочинається  життя 1-Б класу. У школі з’явилася – нова шкільна родина.
Протягом довгих шкільних років будуть зріти наші зернята. І кожен з вас буде вкладати в них свої старання і успіхи. Залежить це і від вас, шановні родини, адже Ви є наймудрішими порадниками своїм дітям і найбільшими помічниками вчителів.
Тепер ваші діти стали і моїми, і я сподіваюся , що нашим дітям буде тепло і затишно в шкільній родині, яку ми будемо разом з вами створювати.
Хай життя нашого 1-Б класу, який щойно народився, завжди б’ється чистою джерельною водою. Успіхів вам! Натхнення, терпіння, нових відкриттів на нелегких, але цікавих шкільних стежинах. МИРНОГО НЕБА