1-б клас Лазуріна Вікторія Петрівна

Моє Педагогічне кредо:

Педагогічна діяльність класного керівника Вікторії Лазуріної спрямована, в першу чергу, на дитину, формування та розвиток у стосунках між вчителем та учнями гуманістичних засад: любові до людини, глибокої поваги до людської гідності, позитивного сприйняття індивідуальних особливостей іншої людини, визнання її прав і свобод, бажання співчувати та допомагати іншим.

Головна мета-виховання духовності у дітей.

Для Вікторії Петрівни  її професія - це можливість самореалізації, джерело задоволення і визнання.

Вона - людина, здатна посміхатися і цікавитися всім тим, що її оточує, поєднує в собі любов до справи і до учнів, вміє не тільки вчити дітей, але і сама здатна вчитися. Як вчитель вона  ніколи не зупиняється  на досягнутому, а обов'язково йде вперед, адже її праця –це прекрасне джерело для безмежної творчості.

Вікторія Петрівна  володіє педагогічним оптимізмом, відвагою в педагогічній справі, мудрою владою над вихованцями. Вміє вчасно похвалити, пожурити та заохотити учнів.

ФОТОРЕПОРТАЖ: зимові канікули 2023-2024нр в 1-б класі

Вітаємо переможницю Діану ТУПАЛО

За участь у міському конкурсі малюнків " Стоп насильству"   ученицю 1-б класу  Тупало Діану  нагородили дипломом.

У рамках Всесвітньої кампанії «16 днів активізму проти ґендерно зумовленого насильства» на території Кременчуцької міської територіальної громади серед дітей віком від 6 до 17 років  проводиться міський конкурс малюнків «СТОП насильству!». Метою конкурсу є формування серед учнівської молоді нетерпимого ставлення до будь-яких проявів насильства, пропаганда серед дітей правових основ щодо запобігання та протидії ґендерно зумовленому насильству.

Виставка кращих робіт конкурсу відбудеться у вітрині КЗК «Кременчуцька міська Централізована бібліотечна система для дітей» з 08.12.2023 до 18.12.2023.

ФОТОРЕПОРТАЖ...переглянути

21.11.20213 День Гідності та Свободи

Яскраві канікули у першокласників

24 жовтня учні 1-А класу (класний керівник Тимошенко Світлана Володимирівна) та 1-Б класу ( класний керівник Лазуріна Вікторія Петрівна) відвідали майстер-клас з виготовлення піци та прикрашанні готових пончиків у ресторації «Велес». Свої перші у житті канікули діти розпочали із дослідження українських традицій, а саме: які бувають ляльки-мотанки, які предмети побуту та одяг були у наших пращурів. Яскравий майстер-клас в поєднанні з теплою атмосферою привів у захват дітей і дорослих. По закінченню майстер-класу усі учні в один голос кричали, що будуть пекти піцу вдома і допомагатимуть мамам прикрашати випечені смаколики. Час, проведений разом, промайнув весело та пізнавально. ВІДЕОРЕПОРТАЖ....переглянути