5-А клас Пономаренко Олена Сергіївна

11.12.2018р  Продовжується фестиваль «Диво калинове»....

07 грудня 2018 року  учні 4-х класів відкрили фестиваль українського мистецтва «Диво калинове», а сьогодні,11 грудня,  його продовжили 5-класники. Вони презентували свою творчість у номінації «Ми діти козацького роду». Виступи дітей були яскравими, креативними, патріотичними. Учні 5-А класу виконали український танок разом з класним керівником Пономаренко Оленою Сергіївною.Глядачами в залі були не тільки учні інших класів, а і батьки, бабусі і дідусі артистів. Вони захоплено переглядали виступи своїх дітей та не шкодували аплодисментів і гарних відгуків.

11.12.2018р  ФОТОРЕПОРТАЖ: Диво калинове 5-а клас …завантажити

Вчитель  початкових класів ГАВРИШ Тетяна Володимирівна

(2014-2018рр)

Моє педагогічне кредо:

Я - вчитель початкових класів. А початкова школа - це перша і, мабуть, найголовніша сходинка в новому житті маленької людини. Це своєрідний трамплін, який дає дитині старт у «доросле життя». Адже від того наскільки успішним буде цей старт, буде залежати і подальше навчання маленької людини. Тому мені, як нікому іншому, необхідно постаратися якомога яскравіше і сильніше запалити в душі маленької людини ту іскорку, той вогник, який згодом перетвориться в палаюче багаття пізнання і вивчення навколишнього світу, стане його дороговказною зіркою.

Через казку, фантазію, гру, через неповторну дитячу творчість – вірна стежка до серця дитини.
  Спираючись на досягнення педагогічної науки, використовуючи методи народної педагогіки, шукаю нові підходи у вихованні, які відповідали б потребам розвитку творчої особистості.

Вчити, розвивати, виховувати – ось моя головна мета вчителя. Я передаю дітям крапельки знань, доброти, поваги, співчуття, взаємодопомоги, милосердя, пізнання, турботи, любові. Прагну, щоб усі мої вихованці зростали справжніми Людьми, різнобічними особистостями, поважали один одного у колективі.

Я впевнена, що через багато років я з гордістю буду чути про своїх учнів лише позитивне.

10 травня учні 4–А класу (класний керівник Гавриш Тетяна Володимирівна) побували на цікавій та пізнавальній екскурсії. Діти відвідали Кременчуцьку кондитерську фабрику, на якій виробляється солодка продукція ROSHEN.

Під час цієї захоплюючої екскурсії діти мали можливість на власні очі побачити процес виготовлення солодощів – роботу новітнього обладнання та професійну працю майстрів-кондитерів. А після екскурсії на школярів чекав приємний сюрприз – дегустація найсмачніших солодощів та цікавий подарунок від ROSHEN

700 днів разом із ранковим сонцем

Травень-2018 рік700 днів разом із ранковим сонцем учні 4-А класу переступали поріг рідного класу. Близько трьох із половиною тисяч дзвінків почули вони за чотири роки. І чули їх по-різному. Тоді, коли з букетом квітів йшли на перший урок у перший клас, і тоді, коли він немов обривав цікаво проведені 45 хв. улюбленого уроку. І був довгоочікуваний дзвінок на канікули. А ось незабаром дзвінок, який почують, буде останнім у стінах рідного класу.

ФОТОРЕПОРТАЖ…завантажити

18 травня зустрілися на подвір’ї школи учні 4-а класу зі своїми рідними на останнє родинне свято.Дітлахам потрібно було пройти зупинки, знаходячи конверти–завдання. Після успішного виконання завдань діти отримували чарівні ключики. Приємно було спостерігати за впевненими , рішучими і дорослими четверокласникамиОстання зупинка – пікнік з батьками. Що може бути кращим за святковий пиріг разом з однокласниками і батьками.