4-А клас Гавриш Тетяна Володимирівна

Моє педагогічне кредо:

Я - вчитель початкових класів. А початкова школа - це перша і, мабуть, найголовніша сходинка в новому житті маленької людини. Це своєрідний трамплін, який дає дитині старт у «доросле життя». Адже від того наскільки успішним буде цей старт, буде залежати і подальше навчання маленької людини. Тому мені, як нікому іншому, необхідно постаратися якомога яскравіше і сильніше запалити в душі маленької людини ту іскорку, той вогник, який згодом перетвориться в палаюче багаття пізнання і вивчення навколишнього світу, стане його дороговказною зіркою.

Через казку, фантазію, гру, через неповторну дитячу творчість – вірна стежка до серця дитини.
  Спираючись на досягнення педагогічної науки, використовуючи методи народної педагогіки, шукаю нові підходи у вихованні, які відповідали б потребам розвитку творчої особистості.

Вчити, розвивати, виховувати – ось моя головна мета вчителя. Я передаю дітям крапельки знань, доброти, поваги, співчуття, взаємодопомоги, милосердя, пізнання, турботи, любові. Прагну, щоб усі мої вихованці зростали справжніми Людьми, різнобічними особистостями, поважали один одного у колективі.

Я впевнена, що через багато років я з гордістю буду чути про своїх учнів лише позитивне.