9-А клас Рогозна Оксана Миколаївна

Моє педагогічне кредо:

Провідна мета, над якою працює Рогозна Оксана Миколаївна - це виховання гідного громадянина засобами громадянської освіти, а саме - формування національної свідомості, належності до рідної землі, народу, і визначення духовної єдності поколінь та спільності культурної спадщини, виховання почуття патріотизму, культурної особистості.

Оксана Рогозна  розробляє систему виховання, яка передбачає проведення таких виховних заходів, які сприяють вихованню в учнів позитивних рис характеру: волі, чесності, самокритичності, взаємодопомоги, гідності, принциповості, поваги до держави, її народу.

В своїй практиці вчитель використовує нетрадиційні форми виховних годин: подорожі, вікторини, концерти, диспути, конкурси, ділову гру, лекції, огляди преси, уроки пам’яті, уроки мужності.  Такі форми позакласної роботи сприяють розв’язанню важливих навчально-виховних цілей, забезпечують науковий розвиток підлітків, розвивають ерудицію, виховують ділові та громадянські якості.

Оскільки душа дитини найбільш повно розкривається при спілкуванні поза школою, Оксана Миколаївна враховує це в своїй роботі і в класі стало доброю традицією подорожувати. Ці подорожі називаються «Стежками рідного міста» або «Містами рідної України» і формують у дітей любов до рідного краю, естетичні та патріотичні почуття, бажання пізнавати світ.

27 листопада 2013 року в Кременчуцькій загальноосвітній школі I-III ступенів №16 в 5-а класі вчитель Лашко Валентина Петрівна провела урок англійської мови на тему:"Я, моя сім"я та друзі!". Учні говорили англійською мовою: описували фотографії членів своєї родини, своїх друзів, представляли своїх улюблених героїв. Діти продемонстрували директору школи чіткі відповіді, зразки монологічного мовлення

Класовод (2009-2013 роки) БУДАНОВА Наталія Сергіївна

Кредо: Сама роблю те, чому навчаю учнів. Саме так, як навчаю .

ФОТО: 2-а клас, 22.11.2010 рік

ФОТО: 1-а клас, весна-2010 рік