4-Б клас Аврахова Наталія Владиславівна

.

Моє педагогічне кредо:

Сучасний учитель початкових класів - це водночас і викладач, і вихователь, і організатор діяльності дітей, активний учасник спілкування з учнями, їхніми батьками та колегами.

У своїй роботі я, як класний керівник, Наталія Аврахова  завжди прагну  від­шукати шляхи,  методи й способи створення опти­мальних умов для того, щоб дитина якнайкраще ре­алізувала свої можливості, з любов'ю і радістю прагнула пізнати світ, свою землю, свій рід, а потім реалізува­ла себе в цьому світі.

З цією метою обрала філософію родинності, стала на шлях трансформації класу в клас-родину.Толерантність, діалог, плюралізм, гуманні стосунки між усіма членами навчально-виховного процесу виз­начають клімат класу-родини. Дитина є головною дійо­вою особою навчально-виховної діяльності. Класу-родині притаманні особистісний тип спілкування, увага до духовного, психічного і фізичного здоров'я дитини. Тому головна мета моєї роботи — формування вмінь спілкування у ланцюжку "вчитель — клас — батьки" для забезпечення гармонії між школою і родиною і у їх навчально-виховній взаємодії.

У св

22.04.2015р   ВІДЕО:  Із сучасними техніками роботи на уроках трудового навчання в 1-4 класах познайомила  Аврахова Н.В., учитель початкових класів ЗОШ І – ІІІ ступенів № 16, «вища кваліфікаційна категорія», провівши майстер - клас «До мами з любов’ю»      завантажити ...