2-Б клас Черниш Олена Іванівна

Моє педагогічне кредо:

Для розвитку особистості дитини, надання можливості кожному вихованцю відчути радість від бажання і вміння вчитися, усвідомлення своїх здібностей, віри у власні сили необхідним є формування пізнавальної активності молодших школярів. З цією метою особливо актуальним є створення ситуації успіху.

Саме над цією проблемою і працює класний керівник Черниш Олена Іванівна – щира, гуманна, уважна, доброзичлива. Вчитель має відмінну науково-теоретичну підготовку, досконало володіє методикою викладання у початкових класах, вміло реалізує дидактичні принципи і вимоги до сучасного процесу навчання.Її уроки відзначаються гуманістичним ставленням до учнів, логічною завершеністю, а успіхи зумовлені її розумінням сучасних вимог до навчально-виховного процесу, запровадження у практику роботи диференційованого навчання, педагогіки співробітництва, інтерактивних методик.

Але найважливішим є любов до дитини, бо саме через любов і доброзичливість можна виховати успішну особистість, лідера.

Передчуття свого першого походу до школи для дитини сповнене радісних очікувань і мрій, але водночас тривог і страхів. Не погоджуся з тими, хто вважає, що цей день визначає все — любов до школи, успішність, мотивацію. Ні, це все домисли, своєрідна ідеалізація події. Деякі аспекти, звичайно, запам'ятаються і спливатимуть у пам'яті як фотографії зі старого шкільного альбому.

Звернення вчителя до батьків!

Шановні батьки! Змиріться з тим, що в житті вашої дитини з'явилася людина, можливо,  більш шанована, ніж ви. Так, це вчитель! Поважайте думку дитини про свого педагога, не знецінюйте його особистість, "не чіпляйтеся", не кажіть, що вчитель неправий. Це надзвичайно важливо як для першокласника, так і для будь-якого учня! Так, хтось краще за вас знає, як з'єднуються буква "Ш" і буква "К", але хіба ви не цього хотіли?

Особистість першого вчителя дуже важлива для створення атмосфери любові до школи, тому допоможіть педагогу і ви.

Зважайте на його побажання й вимоги, не опирайтеся його авторитету. Вашій дитині досить уже й того, що вона бореться з власними упередженнями.

Любов до школи рідко буває з першого погляду, але міцною і незабутньою цілком може стати.