3-Б клас Черниш Олена Іванівна

Моє педагогічне кредо:

Для розвитку особистості дитини, надання можливості кожному вихованцю відчути радість від бажання і вміння вчитися, усвідомлення своїх здібностей, віри у власні сили необхідним є формування пізнавальної активності молодших школярів. З цією метою особливо актуальним є створення ситуації успіху.

Саме над цією проблемою і працює класний керівник Черниш Олена Іванівна – щира, гуманна, уважна, доброзичлива. Вчитель має відмінну науково-теоретичну підготовку, досконало володіє методикою викладання у початкових класах, вміло реалізує дидактичні принципи і вимоги до сучасного процесу навчання.Її уроки відзначаються гуманістичним ставленням до учнів, логічною завершеністю, а успіхи зумовлені її розумінням сучасних вимог до навчально-виховного процесу, запровадження у практику роботи диференційованого навчання, педагогіки співробітництва, інтерактивних методик.

Але найважливішим є любов до дитини, бо саме через любов і доброзичливість можна виховати успішну особистість, лідера.

Передчуття свого першого походу до школи для дитини сповнене радісних очікувань і мрій, але водночас тривог і страхів. Не погоджуся з тими, хто вважає, що цей день визначає все — любов до школи, успішність, мотивацію. Ні, це все домисли, своєрідна ідеалізація події. Деякі аспекти, звичайно, запам'ятаються і спливатимуть у пам'яті як фотографії зі старого шкільного альбому.

Звернення вчителя до батьків!

Шановні батьки! Змиріться з тим, що в житті вашої дитини з'явилася людина, можливо,  більш шанована, ніж ви. Так, це вчитель! Поважайте думку дитини про свого педагога, не знецінюйте його особистість, "не чіпляйтеся", не кажіть, що вчитель неправий. Це надзвичайно важливо як для першокласника, так і для будь-якого учня! Так, хтось краще за вас знає, як з'єднуються буква "Ш" і буква "К", але хіба ви не цього хотіли?

Особистість першого вчителя дуже важлива для створення атмосфери любові до школи, тому допоможіть педагогу і ви.

Зважайте на його побажання й вимоги, не опирайтеся його авторитету. Вашій дитині досить уже й того, що вона бореться з власними упередженнями.

Любов до школи рідко буває з першого погляду, але міцною і незабутньою цілком може стати.

В травні місяці 2018 року учні 2-б класу завітали до відділення Приватбанку, що на Річковому вокзалі. Привітні співробітниці банку провели цікаву екскурсію та розповіли дітям про те, як організовано роботу з клієнтами банку, зокрема як працює направлення «ЮніорБанк». Учні практично ознайомились з структурою пластикової картки, у тому числі детально вивчили картку Юніора, спостерігали за роботою банкомату, терміналу та поштомату, змогли задати питання касиру і побачили, як рахувати кошти за допомогою спеціальної «розумної машинки». А ще самостійно змогли перевірити запропоновані купюри на справжність! Кожен активний учасник екскурсії отримав заохочувальні призи і іменний сертифікат.

ФОТОРЕПОРТАЖ….завантажити

Потім екскурсію продовжили у студії Кременчуцького громадського телебачення. Діти відчули себе справжніми ведучими програми «Тиждень». А Тарас Деркач заохотив дітей ставати журналістами та телеведучими.

Щира вдячність голові батьківського комітету Оксані Гуйді і небайдужим мамам за допомогу в організації і проведенні цього заходу.

11 травня 2018 року

День Матері відзначається у травні, бо це є місяць Пречистої Діви Марії. У травні, коли природа-мати одягає землю у пишне зелене вбрання, люди висловлюють подяку материнській самопожертві і відзначають День Матері. Учні 2-Б класу намагалися висловити почуття до своїх любимих мама...дивіться відео.    У цього свята давня і цікава історія. Пов'язана вона з долею американки Анни Джервіс. Дівчинка рано втратила найдорожчу у світі людину - МАМУ. На її клопотання 1914 року Конгрес США встановив нове державне свято - День Матері. 1929-го року з ініціативи Союзу українок започатковано цей урочистий день на Галичині. Відтоді у другу неділю травня День Матері відзначається дуже широко.

Учні 2-Б класу разом зі своєю вчителькою О.І.Черниш та батьками згадували народні звичаї на свято Андрія

На свято християнського апостола Андрія Первозванного 13 грудня 2017 року в 2-Б класі Кременчуцької загальноосвітньої школи №16 відбувся виховний захід із народознавства -  "Українські вечорниці". Діти співали жартівливих народних пісень, а також брали участь у традиційних народних розвагах, характерних для наших предків - "кусанні Калити" та інших обрядових звичаях. Зокрема, й посмакували спеченими домашніми пиріжками із вишнями. Ініціаторами народного свята стали батьківський комітет та учителька Олена Іванівна Черниш.Як відомо, у грудні, починаючи зі свята Катерини наші предки, відпочиваючи від тяжких польових робіт, організовували "вечорниці", під час яких розважалася молодь.